• شناسه خبر : 5903
  • تاریخ انتشار : 11 اردیبهشت 1398 - 10:05

مدیر کل بنیاد مسکن استان اردبیل گفت: طبق زمان‌بندی انجام شده برای اتمام طرح‌های عمرانی در معمولان توسط استان اردبیل که از ۶ اسفندماه سال ۹۷ آغاز شده بود تا ۹۸/۹/۳۰ ادامه خواهد داشت.

فرهاد سبحانی

به گزارش شهرخوان، فرهاد سبحانی در جلسه همزمان شورای هماهنگی مدیریت بحران استان و کارگروه بازسازی و نوسازی مناطق سیل‌زده که در سالن جلسات شیخ صفی استانداری اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: در مجموع در این منطقه ۲۸۴ واحد ساختمانی در شهر باید مجدداً احداث شود و در کنار آن نیاز به بازسازی و تعمیر ۱۶۶ واحد شهری است و علاوه برآن نیاز به احداث ۶۹۴ واحد روستایی داشته و ۱۱۹۰ واحد روستایی دیگر نیز باید مورد بازسازی و تعمیر قرار گیرد و تا به امروز ۲۱۰۰ واحد در ۱۰۶ روستای این منطقه تشکیل پرونده شده است.

وی افزود: استان اردبیل به عنوان استان معین در کمک به سیل‌زدگان بخش معمولان شهرستان پلدختر استان لرستان است و در این راستا اقدامات مناسبی در خصوص کمک به سیل‌زدگان این منطقه از سوی استان اردبیل انجام یافته است.

ساخمان مسکن مهر

 

مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل بیان کرد: در مجموع ۶۰ نفر از نیروهای استان اردبیل در قالب ۳۹ نفر راننده خودروهای سبک و سنگین، ۱۴ نفر نیروی فنی و ۷ نفر نیروی ستادی در این مناطق مشغول به خدمت‌رسانی هستند و در کنار آن دستگاه‌ها و ماشین آلاتی همچون بیل مکانیکی، کامیون، بیل بکهو، گریدر، کمپرسی، بولدزر و… در این مناطق سیل‌زده مستقر شده‌اند.

سبحانی گفت: طبق زمان‌بندی انجام شده برای اتمام طرح‌های عمرانی در این مناطق که از ۶ اسفندماه سال ۹۷ آغاز شده بود تا ۹۸/۹/۳۰ ادامه خواهد داشت، که البته با توجه به دستور استاندار اردبیل در تلاش هستیم تا زودتر از موعد مقرر عملیات عمرانی در این مناطق را به اتمام برسانیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up