• شناسه خبر : 59030
  • تاریخ انتشار : 13 آبان 1400 - 02:35

استاندار اردبیل گفت: مشکلات شهری با برنامه ریزی و تعامل دستگاه‌های خدمات رسان قابل حل است.

shahrkhan ir Dr Ameli1

سید حامد عاملی، استاندار اردبیل در نشست با اعضای شورای اسلامی شورا و شهردار اردبیل گفت: شان و جایگاه همه ما خدمت‌گزاری به مردم است و در خدمت به خلق، غیر از خدا با کس دیگری معامله نکنیم.

او با بیان اینکه شرایط خدمت در دولت مردمی مهیا شده است افزود: باید با همفکری و همکاری کار‌های عمرانی، فرهنگی و مسایل شهری را حل کرده و از ظرفیت‌های موجود در مجموعه استانداری نهایت استفاده را داشته باشید.

استاندار اردبیل ادامه داد: شورای شهر و شهرداری یک نهاد عمومی بوده و متعلق به مردم است و دولت نیز با اراده مردم برای خدمت به آن‌ها سر کار آمده، بر این اساس ظرفیت و امکانات مجموعه استانداری در اختیار شورای شهر و شهرداری است و باید بصورت جدی وارد عمل شده و کار ماندگار از خود به یادگار بگذارند.

عاملی با بیان اینکه وضعیت اقتصادی مردم در شهر اردبیل مطلوب نیست گفت: گرچه برخی مسایل سراسری و حل آن‌ها از اختیارات استان خارج است، اما ما می‌توانیم در افزایش در آمد پایدار، بهبود معیشت مردم تاثیر گذار باشیم.

او تصربح کرد: بهبود و رونق اقتصادی در گرو اشتعال و سرمایه گذاری است و باید مشکل و آفت بروکراسی در جامعه مرتفع شود.

استاندار اردبیل ادامه داد: به زودی ۵۰ نفر از سرمایه گذاران با اصالت اردبیلی به استان سفر می‌کنند و با نماینده، ولی فقیه در استان دیدار خواهند کرد باید با استقبال گرم از این ظرفیت‌ها در پروژه‌های شهری نهایت بهره مندی را داشته باشیم.

عاملی با بیان اینکه بحث درآمد‌های شهرداری از اهمیت بالایی برخوردار است گفت: با برنامه ریزی‌های لازم و کارشناسی می‌توان شهرداری را به یک نهاد اقتصادی و عمرانی جهت رشد و توسعه شهری تبدیل کرد.

او با اشاره به برخی از مسایل و مشکلات مطرح شده از سوی اعضای شورای شهر تصریح کرد: مجموعه استانداری در حل مسایل شهری در کنار شهرداری و شورای شهر است و پیگیری‌های لازم از سوی معاونت عمرانی صورت می‌گیرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up