• شناسه خبر : 59076
  • تاریخ انتشار : 14 آبان 1400 - 12:28

محمود صفری شهردار اردبیل از پیش‌بینی اجرای ۴ زیرگذر در چهارراه حافظ، چهارراه ججین، دروازه آستارا و بهسازی زیرگذر حسن آباد در سال ۱۴۰۱ خبر داد.

محمود صفری

به گزارش شهرخوان، محمود صفری در دیدار با استاندار اردبیل با اشاره به اینکه طرح تفصیلی شهر اردبیل تا پایان سال آماده می‌شود، از تحویل ۳ پروژه عمرانی مهم شهرداری اردبیل در آینده نزدیک خبر داد.

شهردار اردبیل در دیدار با استاندار از آماده بهره‌برداری بودن پروژه‌های پل قدس، پل شهید سلیمانی و دوربرگردان میدان ورزش به عنوان ۳ پروژه عمرانی شاخص و مهم حال حاضر شهرداری در آینده نزدیک خبر داد.

محمود صفری در دیدار صمیمانه با دکتر سیدحامد عاملی که با همراهی رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر اردبیل صورت گرفت، ضمن اعلام این خبر و ارائه گزارش عملکرد مجموعه مدیریت شهری از زمان تصدی مسؤولیت شهرداری، تأثیر افتتاح این پروژه‌ها را در بهبود بخش قابل توجهی از وضعیت ترافیک کلانشهر اردبیل بسیار موثر پیش‌بینی کرد.

صفری تلاش مجموعه شهرداری برای اتمام طرح تفصیلی شهر اردبیل تا پایان امسال را خاطرنشان کرد و گفت: این طرح مهم که نقش مستقیمی در توسعه متوازن کلانشهر اردبیل در آینده خواهد داشت، در طول ۶ سال گذشته به اتمام نرسیده بود.

بلاتکلیف باقی‌ماندن بحث معارضین

شهردار اردبیل از بلاتکلیف باقی‌ماندن بحث معارضین عمدتاً دولتی پروژه‌های پل نیایش و پل تقاطع آقاباقر از ماه‌های گذشته خبر داد و گفت: علت جمع‌آوری موقت تأسیسات کارگاه عمرانی در محدوده پل آقاباقر نیز به عدم همکاری لازم دستگاه‌های اجرایی مربوطه در زمینه انتقال به‌موقع تأسیسات فیبر نوری و شبکه آب و فاضلاب مربوط می‌شود.

صفری عملیاتی کردن پروژه‌های مهم طرح تبادل پل بسیج و همچنین کنترل هوشمند ترافیک اردبیل در آینده نزدیک را از دیگر برنامه‌های اولویت‌دار مجموعه شهرداری اردبیل بیان کرد و گفت: در خصوص تعیین تکلیف باغ حدوداً ۷ هکتاری واقع در حدفاصل میدان بسیج و میدان ارتش نیز در روزهای آینده خبرهای خوشی برای شهروندان صبور و قدرشناس اردبیل خواهیم داشت.

احداث ۴ زیر گذر در شهر اردبیل

پیش‌بینی اجرای ۴ پروژه زیرگذر در چهارراه حافظ، چهارراه ججین، دروازه آستارا و بهسازی زیرگذر حسن آباد در قانون برنامه و بودجه سال ۱۴۰۱ تقدیمی شهرداری اردبیل به شورای شهر از دیگر برنامه‌های مهم مطرح شده در نشست صمیمی با استاندار از سوی محمود صفری بود.

شهردار اردبیل در بخش دیگری از سخنان خود با یادآوری محدود بودن منابع درآمدی مجموعه شهرداری، ایجاد تسهیل از سوی استانداری در ارتباط با دسترسی بلامانع مجموعه مدیریت شهری اردبیل به برخی منابع درآمدی را خواستار شد و افزود: در زمینه مساعدت‌های دولتی از جمله اختصاص قیر به شهرداری اردبیل نیز رعایت عدالت در تخصیص براساس جمعیت شهری را خواستاریم.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up