• شناسه خبر : 59085
  • تاریخ انتشار : 14 آبان 1400 - 11:45

بهروز اسکندپور عضو شورای شهر اردبیل گفت: متاسفانه تعدادی از مدیران دچار توهم دانایی شده اند و خود را بی نیاز از مشاوره و مجموعه خود را مجموعه ای کامل می پندارند.

بهروز اسکندرپور

به گزارش شهرخوان، بهروز اسکندرپور در جلسه اعضای شورای شهر و شهردار با استاندار اردبیل, انتصابات اخیر در بدنه استانداری را نویدبخش روزهای روشن همراه با کار جهادی قلمداد کرد و گفت: قطعا جوانگرایی در قالب گام دوم انقلاب و توجه به تعهد و انقلابی بودن افراد در انتصاب ها یک جهش ملموس در ابعاد مختلف سیاسی، فرهنگی،اقتصادی و اجتماعی را به دنبال خواهد داشت.

وی بر تعامل مثبت و سازنده شورای شهر با استانداری و بالعکس تاکید کرد و گفت: متاسفانه عدم یکپارچگی مدیریت در ۸ سال گذشته از آفت های مخرب مدیریتی و اجرایی در استان بوده که تغییر رویه در این خصوص نیازمند تعامل سازنده و همفکری دستگاه ها با طیف های مختلف و منتخبین مردم در شورا به نمایندگی از خیل کثیر شهروندان, می باشد.

رییس کمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر اردبیل ادامه داد: در مدت یاد شده وحدت فرماندهی در مجموعه دستگاه های سیاسی و اجرایی مشهود نبوده لذا ضروری است برای جبران ضعف های گذشته با هرگونه موازی کاری تقابل جدی صورت پذیرد.

اسکندرپور با بیان اینکه تفکر فردگرایی شهر را به بن بست کشانده است, خواستار نگاه سیستمی به مسائل کلان استان اردبیل شد.

افزود: مردم از دولت و دستگاه های اجرایی ذیربط, انتظار تحول بنیادین دارند. اگر سیستم اداری اصلاح شود حتی افرادی که دچار روزمرگی شده اند و بازدهی خوبی ندارند, مجبور به انجام دقیق وظایف خود خواهند شد.

این عضو شورا بر ضرورت استفاده از ظرفیت نخبگان و دانشگاهیان تاکید کرد و گفت: متاسفانه تعدادی از مدیران دچار توهم دانایی شده اند و خود را بی نیاز از مشاوره و مجموعه خود را مجموعه ای کامل می پندارند که این امر باعث پسرفت روزافزون و بی توجهی به مشکلات و ارایه خدمات ضعیف به مردم شده است.

وی بر ایجاد بانک جامع اطلاعات در شهرها تاکید کرد و گفت: عدم اطلاع دقیق مدیران, فرمانداران و مسوولین از مشکلات حوزه استحفاظی خود باعث می شود تا وضعیت را مطلوب فرض کرده و هیچ واکنشی نسبت به رفع معضلات بزرگ شهرها از خود نشان ندهند.

این عضو شورای شهر اردبیل از استاندار خواستار حاکمیت قانون در تمام حوزه ها شده و حکمرانی بر اساس خرد و خردورزی را اساس مدیریت امروزی دانستند.

دکتر اسکندرپور از وضعیت نامناسب فرهنگی استان انتقاد و خواستار توجه ویژه به این موضوع با حضور نخبگان فرهنگی شد.

وی ورزش و رسیدگی به مشکلات تیم های ورزشی علی الخصوص فوتبال رو از واجبات مسایل استان دانست و خواستار رسیدگی در اسرع وقت به این موضوع شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up