• شناسه خبر : 59087
  • تاریخ انتشار : 14 آبان 1400 - 11:03

علیرضا غریبی گفت: یکی از مشکلاتی که مانع از عملکرد مطلوب برخی سازمان ها و دستگاه های اجرایی می شود بها ندادن به نخبگان و ایجاد حصار بین بدنه دولت با افراد خلاق و چهره های دانشگاهی است.

علیرضا غریبی

به گزارش شهرخوان،علیرضا غریبی در دیدار اعضای شورای شهر و شهردار اردبیل با استاندار اردبیل خواستار حضور اعضای شورا در جلسات تصمیم ساز شهری به عنوان نمایندگان مردم در پارلمان محلی شد و گفت: بدلیل اینکه اعضای شورا نمایندگان اقشار مردم از نقاط مختلف شهر هستند, حضور آنان در جلساتی که مرتبط با مدیریت شهری می باشد در جهت توسعه پایدار و متوازن شهر مثمرثمر خواهد بود.

وی توجه و مشورت با جامعه نخبگان را در بدنه دستگاه های اجرایی مهم تلقی کرد و افزود: یکی از مشکلاتی که مانع از عملکرد مطلوب برخی سازمان ها و دستگاه های اجرایی می شود بها ندادن به نخبگان و ایجاد حصار بین بدنه دولت با افراد خلاق و چهره های دانشگاهی است.

عضو شورای شهر اردبیل تصریح کرد: با توجه به اینکه بیش از ۵۰ درصد جمعیت استان در مرکز اردبیل سکونت دارند, ضروری است تا در جهت جلب اعتماد و افزایش رضایتمندی مردم از مسوولان به مدیریت شهری در اردبیل توجه ویژه شود.

غریبی تعیین تکلیف و انجام اقدامات عاجل در پروژه های باغ شریعت, پادگان اردبیل, ساماندهی ورودی های شهر خصوصا از سمت میدان وحدت, تعیین تکلیف کاربری های عمومی, تعیین تکلیف شهرک های اقماری, جابجایی بازار آهن فروشان, بازآفرینی شهری و سکونتگاه های غیر رسمی خصوصا در مناطق ۱۳ گانه و جذب و هدایت سرمایه گذاران به سمت پروژه های پربازده را در راستای توسعه همه جانبه شهر و خدمات رسانی به شهروندان خواستار شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up