• شناسه خبر : 59153
  • تاریخ انتشار : 16 آبان 1400 - 02:06

مدیر ستاد هماهنگی کانون فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: حدود ۲ تن گوشت قربانی به همت فعالان کانون های مساجد استان در بین خانواده های آسیب دیده از کرونا توزیع شد.

بسته معیشتی

نادر سقاء» گفت: حدود ۲ تن گوشت قربانی به همت فعالان کانون های مساجد استان در بین خانواده های آسیب دیده از کرونا توزیع شد.

مدیر ستاد هماهنگی کانون فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل تصریح کرد: این گوشت قربانی به همت موسسه حضرت خدیجه (س) شهر مقدس قم، برنامه تلویزیونی «سمت خدا» تهیه و به همت فعالان کانون های مساجد در سطح استان اردبیل توزیع شد.

این مقام مسئول ادامه داد: این نهمین مرحله از توزیع گوشت در سطح استان اردبیل است که به نیازمندان و خانواده های بی بضاعت اهدا می شود.

سقاء خاطر نشان کرد: این گوشت اهدایی در شهرستان های اردبیل، مشگین شهر، پارس آباد، سرعین و نمین در اختیار خانواده های آسیب دیده از کرونا قرار گرفت.

وی اظهار داشت: تاکنون فعالان کانون های مساجد در مناسبت های مختلف ملی و مذهبی برای حمایت و کمک به خانواده های بی بضاعت با مشارکت خیرین بسته های معیشتی در قالب کمک های مومنانه توزیع کرده اند.

مدیر ستاد هماهنگی کانون فرهنگی هنری مساجد استان افزود: همه این فعالیت های جهادی در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری در خصوص حمایت از خانواده های آسیب دیده از کرونا صورت می گیرد.

سقاء اضافه کرد: جهاد همدلی برای کمک به این خانواده ها همچنان ادامه دارد و تلاش می کنیم تا خانواده ای بیشتری را تحت پوشش قرار دهیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up