• شناسه خبر : 59188
  • تاریخ انتشار : 17 آبان 1400 - 01:38

مسئول امور بانوان اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: با هدف بهره مندی دانش آموزان محروم از امکانات آموزش آنلاین به همت خیرین مدارس پویش «حامی هوشمند» در اردبیل برگزار می شود.

کلاس مدرسه

روشنک فتاحی با بیان اینکه اولین مرحله از این پویش در قالب تهیه بسته‌های حمایتی توسط معلمین و خیرین آموزش و پرورش استان برگزار شده است اظهار کرد: در این مرحله بسته کمک آموزشی حاوی لوازم التحریر البسه، کیف و … در بین دانش آموزان بی بضاعت استان توزیع شد.

وی فعالیت‌های حمایتی امور بانوان آموزش و پرورش استان اردبیل را در قالب شناسایی و حمایت از دانش آموزان بی بضاعت اعلام کرد و افزود: مجمع‌ها و گروه‌های مشخصی از معلمان، اولیا و خیرین نیک اندیش استان تشکیل شده است که در راستای اجرای طرح حامی هوشمند یاری گر ما می‌باشند.

مسئول امور بانوان اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل هدف از اجرای طرح حامی هوشمند را محرومیت زدایی از دانش آموزان نیازمند استان عنوان کرد و گفت: این طرح در سنوات گذشته نیز اجرا شده اما با توجه به شیوع ویروس کرونا و برگزاری کلاس‌های آنلاین در دو سال اخیر در راستای تهیه امکانات آموزش آنلاین فعالیت کرده است.

فتاحی تصریح کرد: امیدواریم با اجرای طرح حامی هوشمند در مدارس شاهد توسعه عدالت آموزشی و تربیتی با محوریت کاهش محرومیت و افزایش مشارکت مردمی در استان اردبیل باشیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up