• شناسه خبر : 5923
  • تاریخ انتشار : 11 اردیبهشت 1398 - 08:24

مدیر مهندسی و ایمنی ترافیک شهرداری اردبیل از تدوام عملیات خط کشی معابر در شهر اردبیل خبر داد و گفت: از ابتدای سال تاکنون بیش از ۳۵ هزار متر از معابر شهری خط کشی شده است.

 

321

به گزارش شهرخوان، محسن میرزایی درجمع خبرنگاران اظهارکرد: با آغاز فصل کاری و گردشگری اردبیل و مساعد شدن شرایط جوی، شهرداری اردبیل جهت ایجاد انضباط ترافیک، اقدام به خط کشی محوری با رنگ سرد ترافیکی در خیابان های سطح شهر نموده است .

مدیر مهندسی و ایمنی شهرداری اردبیل افزود: همچنین طی هفته های اخیر خط کشی بلوک های عابر پیاده و خط کشی سرعت گیرها نیز شروع گردیده است، در صورت مساعد بودن هوا کلیه معابر هسته مرکزی شهر و ورودی های شهر خط کشی خواهد شد.

وی افزایش و تامین ایمنی شهروندان و کاهش تصادفات و منظم کردن وسایل نقلیه را از اهداف اصلی این طرح بیان کرد و گفت: خط کشی معابر در کل سطح شهر انجام شده و این عملیات همچنان ادامه دارد.

میرزایی ادامه داد: خط کشی محوری معابر بصورت شبانه در سطح شهر توسط اکیپ مدیریت مهندسی و ایمنی ترافیک شهرداری همچنان تداوم داشته و خیابان امام از میدان بسیج تا میدان آزادی، خیابان مدرس، خیابان مصطفی خمینی، خیابان دانش سه راهی دانش تا باغمیشه، خیابان انقلاب، آیت الله بهشتی، آیت الله کاشانی، پیرعبدالملک تا یاقوت، خیابان پاسداران جز این معابرهای خط کشی شده است.

 

مدیر مهندسی و ایمنی ترافیک شهرداری اردبیل ضمن تشکر و قدردانی از همکاری پلیس راهنمایی و رانندگی و شهروندان بیان کرد: مقدار خط کشی سرعت گیرها نیز از ابتدای سال تاکنون بیش از چهار هزار متر مربع بوده است.

وی گفت فعالیت های سازمان ترافیک شهرداری در راستای روانسازی ترافیک و جلوگیری از حوادث احتمالی و ارتقای ایمنی شهروندان در جریان است و از بابت برخی محدودیت های حین اجرای کار در معابر، از شهروندان و رانندگان عذرخواهی می ‌کنیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up