• شناسه خبر : 59244
  • تاریخ انتشار : 18 آبان 1400 - 01:06

مدیرکل میراث فرهنگی استان اردبیل گفت: از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور به استان ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار به حوزه صنایع دستی اردبیل اختصاص یافت.

نادر فلاحی

نادر فلاحی، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل در جلسه بررسی اعتبارات تخصیص‌یافته از محل سفر رئیس جمهور با استان اردبیل گفت: مبلغ ۲۰۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات سفر به حوزه صنایع‌دستی و ارائه تسهیلات کم‌بهره به هنرمندان فعال صنایع‌دستی استان اختصاص یافت.

او ادامه داد: این تسهیلات که مبلغ آن حداکثر ۵۰۰ میلیون ریال است به هنرمندان فعال دارای پروانه تولید انفرادی اعطا می‌شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل افزود: برای دارندگان پروانه تولید کارگاهی و پشتیبان نیز حداکثر دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات برای تجهیز و تهیه مواد اولیه به‌صورت وام کم‌بهره پرداخت خواهد شد.

فلاحی بیان کرد: متقاضیان دریافت تسهیلات می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به ادارات و نمایندگی‌های اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در شهرستان‌ها مراجعه و اقدامات اولیه برای دریافت این تسهیلات را انجام دهند.

او گفت: هنرمندان و صنعتگران صنایع‌دستی استان می‌توانند از این تسهیلات در راستای رونق فعالیت‌های خود استفاده کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up