• شناسه خبر : 59264
  • تاریخ انتشار : 18 آبان 1400 - 09:07

استاندار اردبیل گفت: توسعه زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی اولویت اساسی دولت است.

shahrkhan ir Dr Ameli1

 

سیدحامد عاملی در نشست مشترک با معاون وزیر صنعت، معدن و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران اظهار کرد: در استان اردبیل ما چندین شهرک و ناحیه صنعتی فعال داریم که توسعه زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی در اولویت اساسی دولت قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه در سفر اخیر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان اردبیل تسهیلات مناسبی برای توسعه و تقویت زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی اختصاص یافت، خاطرنشان کرد: امیدواریم با تحقق هرچه سریع‌تر این اعتبارات شاهد رونق و شکوفایی سرمایه گذاری‌های داخلی و خارجی در شهرک‌های صنعتی باشیم.

استاندار اردبیل شهرک‌های صنعتی را پیشران در توسعه و پیشرفت اقتصاد و اشتغال استان معرفی کرد و گفت: انتظار می‌رود با تصمیمات مناسب و به هنگام سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران شاهد توسعه و رونق روزافزون نواحی و شهرک‌های صنعتی در اردبیل باشیم.

عاملی اظهار کرد: در جریان هشتمین سفر استانی رئیس جمهوری و هیأت دولت به استان اردبیل، مصوبات بسیار ارزشمندی برای توسعه و آبادانی شهرک‌های صنعتی به امضا رسیده است که قطعاً اجرای آن باعث رونق تولید و صنعت استان خواهد شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up