• شناسه خبر : 59266
  • تاریخ انتشار : 18 آبان 1400 - 10:08

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل گفت:در ۲۱۶ روز گذشته از سال، ۸هزار و ۷۳۳ تن گاز مایع در سراسر استان تامین و توزیع شده است که با آنالیز و مقایسه مصرف این فرآورده در این مدت در قیاس با مدت مشابه سال قبل، ۱۲ درصد کاهش مشاهده می شود.

 

حجت مدنی

 

سید حجت مدنی افزود: در ۲۱۶ روز گذشته از سال، ۸هزار و ۷۳۳ تن گاز مایع در سراسر استان تامین و توزیع شده است که با آنالیز و مقایسه مصرف این فرآورده در این مدت در قیاس با مدت مشابه سال قبل، ۱۲ درصد کاهش مشاهده می شود.

وی ادامه داد: طرح توزیع الکترونیک گاز مایع به منظور ساماندهی توزیع، شفاف سازی مصرف کنندگان مجاز، جلوگیری از عرضه خارج از شبکه و رفاه شهروندان در راستای رعایت حقوق شهروندی انجام می شود.

مدنی افزود: خانوارهایی که فاقد گاز طبیعی بوده و یا مصرف کننده نفت سفید هستند، توزیع گاز مایع برای آنها بصورت الکترونیکی انجام می شود.

عضو شورای اداری استان اردبیل تاکید کرد: شهروندانی که دارای شرایط احراز جهت دریافت سوخت گاز مایع هستند، می توانند نسبت به ثبت نام خود از طریق سامانه درخواست فرآورده های نفتی به آدرس newtejaratasan.niopdc.ir اقدام کنند.

وی گفت: خرید گاز مایع با قیمت مصوب وزارت صنعت، معدن و تجارت از طریق دستگاه های کارتخوان و دریافت رسید امکان پذیر است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up