• شناسه خبر : 59347
  • تاریخ انتشار : 20 آبان 1400 - 01:10

حجت الاسلام نصیری گفت: خطبه های نماز جمعه فردا ۲۱ آبان ماه در تمامی مصلی ها استان اردبیل با تصمیم ستاد مقابله با بیماری کرونای استان اقامه خواهد شد.

نمازجمعه

حجت الاسلام «ناصر نصیری» اردبیل گفت: خطبه های نماز جمعه فردا 21 آبان ماه در تمامی مصلی ها استان اردبیل با تصمیم ستاد مقابله با بیماری کرونای استان با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی اقامه خواهد شد.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اردبیل تصریح کرد: نماز جمعه اردبیل نیز با حضور آیت الله «سید حسن عاملی» نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل در مصلی اردبیل برپا خواهد شد.

این مقام مسئول ادامه داد: البته از سالمندان و کودکان درخواست می شود به دلیل شرایط بیماری کرونا از حضور در مصلی ها خودداری کنند و حاضران نیز حتما از ماسک استفاده کنند.

حجت الاسلام نصیری عنوان کرد: از عموم حاضران نیز درخواست می شود تا با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی زمینه کاهش شیوع این بیماری را در سطح جامعه فراهم کنند.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان افزود: استفاده از سجاده و مهر شخصی نیز در مصلی ها الزامی است تا زمینه جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در این مراکز معنوی فراهم شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up