• شناسه خبر : 59365
  • تاریخ انتشار : 20 آبان 1400 - 04:21

بهروز اسکندرپور، عضو شورای شهر اردبیل گفت: واحد حقوقی شهرداری در دفاع از پرونده های شهرداری در مراجع قضائی ضعیف عمل کرده و در اکثر موارد شهرداری محکوم می شود

بهروز اسکندرپور

 

عضو شورای شهر اردبیل گفت: واحد حقوقی شهرداری در دفاع از پرونده های شهرداری در مراجع قضائی ضعیف عمل کرده و در اکثر موارد شهرداری محکوم می شود.

بهروز اسکندرپور در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل اظهار کرد: ما باید دفاع خوبی را از پرونده های مطرح شهرداری در محاکم قضائی داشته باشیم و در صورت نیاز بهتر است از ظرفیت وکلا و کارشناسان حقوقی متخصص در این زمینه استفاده شود.

وی به دو طرح پیشنهادی شورای شهر در نامگذاری یکی از خیابان ها و میادین به نام آیت الله موسوی ننه کران اشاره و خاطرنشان کرد: این اقدام پاسداشت علما و مفاخر شهر اردبیل است که شورا و شهرداری در حد وسع و توان از این طرح حمایت می کند.

عضو شورای شهر اردبیل حمایت از محصولات فرهنگی را دیگر طرح پیشنهادی اعضای شورای شهر برشمرد و گفت: در حمایت از مساجد و مراکز مذهبی نیز باید نگاه عادلانه ای حاکم شود تا با یک رویه مناسب از همه مساجد و هیئت امنای فعال حمایت کنیم.

اسکندرپور افزود: باید شورا و شهرداری نگاه عادلانه ای را در حمایت از مساجد و مراکز فرهنگی اعمال کنند و به عنوان رسالت اجتماعی از موسسات خیریه نیز پشتیبانی های لازم انجام شود.

عضو شورای شهر اردبیل حمایت از محصولات فرهنگی را دیگر طرح پیشنهادی اعضای شورای شهر برشمرد و گفت: در حمایت از مساجد و مراکز مذهبی باید نگاه عادلانه ای حاکم شود تا با یک رویه مناسب از همه مساجد و هیئت امنای فعال حمایت کنیم.

اسکندرپور افزود: باید شورا و شهرداری نگاه عادلانه ای را در حمایت از مساجد و مراکز فرهنگی اعمال کنند و به عنوان رسالت اجتماعی از موسسات خیریه نیز پشتیبانی های لازم انجام شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up