• شناسه خبر : 59371
  • تاریخ انتشار : 20 آبان 1400 - 05:32

 علیرضا غریبی عضو شورای شهر اردبیل با اشاره به تعطیلی موقت پروژه پل آقاباقر اردبیل گفت: این پروژه یکی از نیازهای اساسی منطقه مذکور بوده و نقش بسزایی در کاهش بار ترافیکی آن مسیرها را ایفا خواهد کرد و شایسته است موانع موجود در راستای پیشرفت این پروژه در اولین فرصت برداشته شود.

علیرضا غریبی

شهرداری عدالت را در حمایت از موسسات خیریه رعایت کند

مصوبات شورا در ادوار گذشته لازم الاجرا است

به گزارش شهرخوان، علیرضا غریبی در نهمین جلسه رسمی شورای شهر اردبیل با اشاره به اینکه موسسات خیریه انتظاراتی از شهرداری در راستای حمایت مالی و معنوی از شورای شهر و شهرداری دارند عنوان کرد: این انتظارات به جا و منطقی است و لازم است در این خصوص شهرداری نیز پیش های لازم را در بودجه بندی سال آینده به صورت دقیق و کارشناسی شده مدنظر قرار دهد.

وی حذف حمایت 75 درصدی در املاک اعطایی به موسسات خیریه و عودت دادن آن به ماده 17 را باعث بروز مشکلات و کمبود مالی در این ماده قلمداد کرد و افزود: بهتر است مصوبه ای که قبلا به تایید شورا رسیده است همچنان برقرار باشد و در موارد استثنا با مشورت اعضای شورا کمک 25 درصدی مازاد نیز از محل ماده 17 برداشت شود.

عضو شورای شهر اردبیل گفت: حمایت های شهرداری باید شامل عموم موسسات شود و در این خصوص نباید سلیقه ای عمل شود چرا که تمام موسسات خیریه در راستای کاهش ناهنجاری های اجتماعی نقش موثر و غیرقابل اغماضی را ایفا می کنند.

غریبی اذعان کرد: لازم است در جهت کاهش اتلاف وقت مصوباتی که در این خصوص به صورت کارشناسی شده در ادوار گذشته به تایید اعضای شورای وقت رسیده است لازم الاجرا باشد و در صورت نیاز به تصمیمات جدید بهتر است مصوبات گذشته و موارد مندرج در آن مورد توجه باشد.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up