• شناسه خبر : 59384
  • تاریخ انتشار : 20 آبان 1400 - 08:40

عضو شورای شهر اردبیل می گوید: ما مخالف کمک به موسسات خیریه نیستیم ولی بهتر است در چارچوب قانون اعمال نظر انجام شده و از اموال بیت المال نیز به نحوی حفاظت و صیانت کنیم.

حبیب فتحی

به گزارش شهرخوان، عضو شورای شهر اردبیل بیان کرد: 75 درصد تخفیف در کمک به صدور پروانه موسسات خیریه در قانون بودجه سال 1400 پیش بینی شده است.

حبیب فتحی در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل اظهار کرد: با اعمال این تخفیف صاحبان موسسات خیریه می توانند از پرداخت قسمت عمده ای از عوارض پروانه معاف بوده و تنها 25 درصد هزینه را بپردازند.

وی به محدودیت منابع درآمدی شهرداری اشاره و خاطرنشان کرد: اینکه بخواهیم در کنار اعمال تخفیف 75 درصد تخفیف دیگری ارائه کنیم منطقی نیست و به هیچ وجه توان تامین این مبلغ را از ردیف ماده 17 نداریم.

عضو شورای شهر اردبیل ادامه داد: ما مخالف کمک به موسسات خیریه نیستیم ولی بهتر است در چارچوب قانون اعمال نظر انجام شده و از اموال بیت المال نیز به نحوی حفاظت و صیانت کنیم.

فتحی ماهیت تبصره 3 قانون بودجه سالانه را کمک به اجرای طرح های توسعه آب و فاضلاب در اردبیل اعلام کرد و گفت: برای دریافتی منابع از آب و فاضلاب باید اسنادی داشته باشیم تا شرکت آب و فاضلاب بتواند حق و حقوق شهرداری را به موقع پرداخت کند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up