• شناسه خبر : 59388
  • تاریخ انتشار : 20 آبان 1400 - 08:52

جواد انصاری گفت: ۵ میلیارد تومان علاوه بر ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان مصوبه قبلی از فروش اموال غیرمنقول و اسقاطی تأمين شود تا ۲۰ دستگاه ماشین از طريق ایران خودرو خریداری شود.

جواد انصاری

به گزارش شهرخوان، رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: در قالب طرح ساماندهی نیروی انسانی در شهرداری ۲۴۱ نفر از فرزندان شهدا، جانبازان و ايثارگران ورزمنده گان بالای شش ماه در شهرداری جذب و تبدیل وضعیت می‌شوند.

جواد انصاری در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل اظهار کرد: بعد از ماه‌ها پیگیری و از طریق وزارت کشور مجوز تبدیل وضعیت نیروهای ايثارگر صادر شده و شهرداری قرار است در پست‌های تعریف شده این نیروها را بکارگیری کند.

رئیس کمیسیون ايثارگران شورای شهر اردبیل خاطرنشان کرد: آزمون استخدام ۳۳۵ نفر نيز که در شهرداری در قالب نیروهای شرکتی و قراردادی مشغول بکار بودند ۲۵ آبان‌ ماه در دانشگاه پیام نور توسط جهاد دانشگاهی برگزار خواهد شد.

انصاری افزود: با درخواست شهرداری اردبیل مبنی بر نوسازي ماشین‌آلات شهرداری قرار شد ۵ میلیارد تومان علاوه بر ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان مصوبه قبلی از فروش اموال غیرمنقول و اسقاطی تأمين شود تا ۲۰ دستگاه ماشین از طريق ایران خودرو خریداری شود.

وی ادامه داد: براساس مصوبه شورای شهر قرار است به ازاي هر واحد مسکونی مبالغی از شهروندان در قالب انشعاب آب و فاضلاب به عنوان تبصره ۳ ازطریق اب وفاضلاب دریافت شود تا این مبلغ صرف اصلاح و نوسازي خطوط آب و فاضلاب شود.

رئیس شورای شهر اردبیل همچنین به دو طرح اعضای شورای شهر اشاره کرد و گفت: اولین طرحي که به امضای تمام اعضای شورای شهر رسیده نامگذاری یکی از خیابان‌ها و میادین شهر اردبيل به نام آیت‌الله سیدفخرالدین موسوی ننه‌کران است که به پاس خدمات ارزنده این نامگذاری انجام خواهد شد.

انصاری اظهار کرد: در گراميداشت هفته کتاب و کتابخوانی در قالب طرحي قرار د حمايت از محصولات فرهنگی و کتاب در اردبيل به انجام برسد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up