• شناسه خبر : 59390
  • تاریخ انتشار : 20 آبان 1400 - 08:50

نائب‌رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: به جای بخشودگی‌های بی‌ضابطه و حمایت بی‌رویه از موسسات و نهادها، باید سر و سامان دادن به نیروهای فصلی و حمایت از آن‌ها در دستور کار قرار گیرد تا شرمنده این عزیزان و خانواده‌هایشان نشویم.

میرمحمد سیدهاشمی

به گزارش شهرخوان، دکتر میرمحمد سیدهاشمی، نائب‌رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل در جلسه رسمی این هفته شورا با نقد دست و دل‌بازی شورا در شرایط نامناسب مالی شهرداری اردبیل اظهار داشت: در شرایطی که مجموعه مدیریت شهری اردبیل از نظر درآمدی در مضیقه است، مباحث پیرامون دخل و خرج شهرداری اردبیل باید با نهایت دقت و وسواس مورد بررسی قرار گیرد.

وی ضمن قدردانی از تلاش‌های نیروهای خدوم شهرداری اردبیل، به ویژه کارگران زحمتکش گفت: به جای بخشودگی‌های بی‌ضابطه و حمایت بی‌رویه از موسسات و نهادها، باید سر و سامان دادن به نیروهای فصلی و حمایت از آن‌ها در دستور کار قرار گیرد تا شرمنده این عزیزان و خانواده‌هایشان نشویم.

وی گفت: بیشتر کارگران فصلی شهرداری خود نیازمند کمک هستند و حتی اوضاع اقتصادی آنها از برخی خانواده های تحت پوشش نهادهای حمایتی نیز کمتر است و اولویت شهرداری باید کمک به این کارگران باشد.

نائب رئیس شورای شهر اردبیل ضمن گلایه از درخواست های مکرر موسسات خیریه از شورا و شهرداری گفت: با اینکه همه ما موافق کمک به موسسات خیریه هستیم ولی این کمک ها باید ساماندهی و قانونی باشد.

وی گفت: این کارگران فقط ۶ ماه از سال آن هم با کمترین دریافتی از شهرداری کار می کنند و همه آنها برای ادامه کار در شهرداری دهها نفر را واسطه می کنند.

هاشمی گفت: اکثر این خانواده ها آسیب دیده هستند و اگر از آنها حمایت نشود در آینده مشکلات عدیده ای مواجه خواهیم شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up