• شناسه خبر : 59585
  • تاریخ انتشار : 25 آبان 1400 - 06:59

پسر 19 ساله به بهانه خرید نقشه گنج دختر 17 ساله را به خلوتگاه کشاند و به او تعرض کند.سپس نقشه اخاذی خود را با تهیه فیلم سیاه عملی کرد.

تجاوز

رسیدگی به پرونده اتهامی جوان 19 ساله به نام فراز با شکایت دختر 17 ساله ای به نام باران در دستور کار بازپرس جنایی قرار گرفت.

باران در طرح شکایت خود گفت:«مدتی قبل با پسری به نام فراز آشنا شدم.فراز می گفت تعدادی از دوستانش نقشه گنج خریده اند و بعد از چند ساعت حفاری توانسته اند به سکه و اشیا عتیقه دست پیدا کنند.

حتی این سکه و اشیا را به من نشان داد.فراز می گفت کسی که نقشه های گنج را در اختیار دارد آن را به قیمت صد میلیون تومان می فروشد و از او تخفیف گرفته ام و باید 50 میلیون تومان تهیه کنیم تا به سود میلیاردی برسیم.

به همین بهانه از من خواست طلاهایم را به او بدهم و حتی نقشه گنج را هم نشانم داد.بعد با هم به بیابان های اطراف تهران برد و مدتی گشتیم اما بعد از آن من را به خانه شان برد و مورد تجاوز جنسی قرار داد.

وی افزود: فراز از من فیلم سیاه تهیه کرد و من را تهدید به قتل و انتشار فیلم هایم کرد و گفت اگر شکایت کنم فیلم را منتشر می کند و در خانه شان طلاها، پولهایم را گرفت و حتی حساب بانکی ام را خالی کرد..

او چند روز بعد بار دیگر با تهدید انتشار فیلم سیاه از من اخاذی کرد و فکر می کردم دیگر به من کاری ندارد اما وقتی برای سومین بار با من تماس گرفت و تهدید کرد و شروع به اخاذی کرد در مورد این ماجرا با خواهرم صحبت کردم و تصمیم گرفتیم ماجرا را به پلیس بازگو کنم و پرده از این اقدام سیام بردارم.

با اطلاعاتی که دختر جوان در اختیار ماموران قرار داد،فراز شناسایی و دستگیر شد و مشخص شد که او سارق سابقه دار است.

فراز بعد از دستگیری در اعترافات خود گفت:«مدتی قبل به اتهام موبایل قاپی دستگیر شدم و محکوم به رد مال شدم اما نمی دانستم چطور باید این هزینه را تامین کنم.تصمیم گرفتم از جذابیت ظاهری خود استفاده کنم و نقشه اخاذی از باران که دختر ساده ای بود را به اجرا گذاشتم

بنا بر این گزارش، پرونده برای رسیدگی در جریان قضایی قرار گرفت و متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پلیس آگاهی تهران قرار گرفت

منبع : رکنا


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up