• شناسه خبر : 59663
  • تاریخ انتشار : 27 آبان 1400 - 11:41

ابراهیم عزیززاده، دبیر اجرایی دهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان استان اردبیل، ۲۶ آبان‌ماه، اظهار کرد: مرحله استانی دهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران…

دانشجوی دانشگاه

ابراهیم عزیززاده، دبیر اجرایی دهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان استان اردبیل، ۲۶ آبان‌ماه، اظهار کرد: مرحله استانی دهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در اردبیل با معرفی گروه برتر به کار خود پایان داد.

وی بیان کرد: در این دوره از مسابقات که به همت جهاددانشگاهی و با همکاری دانشگاه‌های استان اردبیل طی روزهای ۲۵ و ۲۶ آبان ماه در سالن آمفی تئاتر دانشکده علوم انسانی دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد، گروه دانشجویی «خطایی» از دانشگاه محقق اردبیلی، عنوان برتر را کسب و به مرحله منطقه‌ای راه یافت.

دبیر اجرایی دهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان استان اردبیل ادامه داد: در دهمین دوره مسابقات مناظره دانشجویان ایران در استان اردبیل گروه‌های گلداستار، حقیقت‌جویان، برهان، آزادگان و بیداری اندیشه از دانشگاه فرهنگیان استان، خطایی و انجمن علوم سیاسی از دانشگاه محقق اردبیلی و سلامت اندیشه از دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل شرکت داشتند.

وی در حاشیه برگزاری مرحله پایانی این مسابقات، گفت: پنجمین بار است که این دوره از مسابقات مناظره در استان اردبیل برگزار می‌شود. در این دوره از مسابقات، گروه‌های دانشجویی از مراکز آموزش عالی استان در موضوعات مختلف فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و ورزشی در قالب تیم‌های دو تا چهار نفره به مدت دو روز به رقابت پرداختند و در نهایت گروه خطایی از دانشگاه محقق اردبیلی با کسب ۹۳ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز ممکن به عنوان تیم برتر انتخاب و به مرحله منطقه‌ای راه یافت.

عزیززاده ضمن تشکر از همکاری دانشگاه‌های استان اردبیل با جهاددانشگاهی در برگزاری مسابقات مناظره دانشجویی افزود: ضرورت دارد دانشجویان ابعاد مختلف طرح عقیده و نظر خود را یاد بگیرند و با پژوهش و مطالعه، دلایل و شواهد علمی و منطقی را سنجیده و جمع‌آوری کنند و دایره اطلاعات خود را در موضوعات مختلف گسترش دهند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up