• شناسه خبر : 59666
  • تاریخ انتشار : 27 آبان 1400 - 11:14

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: هزار و ۷۰ دهیاری در استان سامانه راهبر دسترسی دارند و آموزش‌های لازم به دهیاران ارایه می‌شود.

 

سید کمال میر جعفریان صبح امروز در نشست با مدیرکل دفتر فناوری ارتباطات بنیاد مسکن کشور با بیان این مطلب، افزود: در حال حاضر هزار و ۷۰ دهیاری در استان به سامانه برخط راهبر که با هدف الکترونیکی شدن خدمات دولت و تسهیل صدور پروانه ساخت روستایی راه اندازی شده است و آموزش‌های لازم به دهیاران ارایه می‌شود.

او تصریح کرد: سامانه راهبر، خدمات صدور پروانه ساخت و پرداخت تسهیلات را تسهیل و تسریع می‌کند و روستاییان می‌توانند با اتصال به این سامانه از کلیه خدمات اداری صدور پروانه با استفاده از کامپیوتر، تبلت و یا گوشی بدون نیاز به مراجعه به ادارات بهره‌مند شوند.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: استان اردبیل در راه اندازی سامانه الکترونیک کشوری مدیریت خدمات فنی مهندسی و ساخت و ساز روستایی راهبر از لحاظ بیشترین اتصال دهیاری‌ها رتبه اول را داراست و مراجع صدور پروانه روستایی به این سامانه متصل هستند و همه استعلام‌های مربوطه الکترونیکی از طریق راهبر در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود.

میرجعفریان تصریح کرد: انجام همه عملیات مربوط به صدور پروانه از درخواست تا دستور تهیه نقشه، نظارت و پایان کار از طریق راهبر فراهم شده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up