• شناسه خبر : 59734
  • تاریخ انتشار : 27 آبان 1400 - 09:54

2 دختر تهرانی در ارابه جوان شیطان صفت گرفتار شدند.

تجاوز جنسی
چندی قبل دختر جوانی به نام مهتاب با حضور در اداره پلیس از گرفتار شدن در دام یک جوان شیطان صفت خبر داد و ماموران گفت: در خانه یکی از دوستانم میهمان بودم و بعد از آن برای رفتن به خانه در خیابان سوار بر یک خودروی پراید شدم.

وی افزود: پسر جوان به سمت خانه مان در حال حرکت بود که ناگهان مسیرش را تغییر داد و مرا با زور و تهدید به بیابان های اطراف تهران برد و در آنجا مرا هدف آزار و اذیت قرار داد و سپس وسایل با ارزشم را به سرقت برد.

بدین ترتیب تحقیقات برای دستگیری متهم کلید زده شد و هنوز یک هفته از جریان این پرونده نگذشته بود که دختر جوان دیگری با حضور در دادسرای امور جنایی تهران از گرفتار شدن در دام جوان شیطان صفت پرده برداشت.

ماموران در تحقیق از دختر جوان پی بردند که وی نیز پس از پایان کارش از محل کار خارج شده و زمانیکه سوار خودروی پسر جوان می شود تا به سمت خانه برود پسر جوان او را هدف آزار و اذیت قرار داده است.

همین کافی بود تا کارآگاهان پلیس آگاهی تهران به بررسی دوربین های مداربسته که در مسیر حرکت خودروی پراید سفید بود بپردازند و خیلی زود شماره پلاک خودروی پسر جوان به دست آمد.

ماموران با به دست آمدن این سرنخ موفق به شناسایی پسر جوان شدند و در یک عملیات غافلگیرانه جوان شیطان صفت بازداشت شد.

احمد پس از دستگیری خود را بیگناه معرفی کرد و به ماموران گفت: من با 2 دختر جوان در ارتباط بودم و با هم دوست بودیم اما آنها به بهانه های مختلف از من پول می گرفتند و وقتی فهمیدم آنها به دنبال پول هستند به دوستی با آنها پایان دادم و چون فکر می کردم آنها از من اخاذی می کنند به رابطه مان پایان دادم و حالا آنها برای انتقام گیری این ادعا را کردند.

بنا بر این گزارش، بازپرس پرونده دستور داد تا جوان شیطان صفت برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی تهران قرار گیرد.

منبع : رکنا


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up