• شناسه خبر : 60020
  • تاریخ انتشار : 09 آذر 1400 - 01:41

امام جمعه اردبیل از مشخص نبودن وضعیت سهمیه نان اردبیل انتقاد کرد.

آرد خمیر نان

ابصار: حجت الاسلام آیت نعمتی امام جمعه شهرستان نیر از متصدیان توزیع آرد و نان در شهرستان نیر انتقاد کرد و گفت: توزیع آرد و نان در شهرستان نیر که در مسیر جاده ترانزیستی واقع شده  و در فصول مختلف سال از تغییرات جمعیتی برخوردار است نابسامان بوده و مورد قبول مردم نیست.

وی با انتقاد از ساعات پخت نان و کیفیت نان های عرضه شده به مردم نیز انتقاد کرد و گفت: کیفیت نان به ویژه در روز های پنجشنبه و جمعه نامطلوب است و این در حالی است که روزهای چهارشنبه بعد از ساعت 14 نان در شهرستان نیر پخت نمی شود.

حجت الاسلام نعمتی مشکلات شهرستان نیر به ویژه روستاها و مناطق محروم این شهرستان را یادآور شد و گفت: مدیریت ضعیف در کنار عدم نظارت بر کارکرد ادارات در شهرستان علت اصلی حل نشدن مشکلات در شهرستان است..

وی به سهمیه آرد شهرستان نیر اشاره کرد و گفت: سهمیه آرد شهرستان نیر ماهانه 250 الی 400 بسته است ولی مدیریت ضعیف و مشخص نبودن متصدیان توزیع آرد و نان در شهرستان نیر نارضایتی مردم را در برداشته استبطوریکه اگر فردی خواب بماند نمی تواند نان مورد نیاز خود را در آن روز تامین کند و به ناچار باید به اردبیل سفر کند.

امام جمعه نیر از سازمان آرد و غله سابق به عنوان متولی توزیع آرد و نان در گذشته نچندان دور شهرستان نام برده و گفت: زمانی اداره  صنعت ، معدن و تجارت متولی این امر بود و در برهه فعلی نیز جهاد کشاورزی زیر نظر فرمانداری عهده دار این مسئولیت مهم شده است و این بی ثباتی در توزیع آرد  و نظارت بر نانوایی ها مشکلات عدیده ای برای مردم شهرستان بوجود اورده است.

وی به جمعیت روستایی شهرستان نیر نیز اشاره کرد و گفت: با اینکهدر ۷۲ روستای شهرستان انتخابات برگزار شده است ، روستاییان در تامین آرد و نان با مشکل مواجه هستند و معلوم نیست سهمیه این روستاها به کجا می‌رود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up