• شناسه خبر : 60245
  • تاریخ انتشار : 14 آذر 1400 - 06:19

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: طی سال جاری ۵۳ شرکت خدماتی، پشتیبانی و فنی و مهندسی در استان اردبیل جهت شرکت در مناقصات دولتی تأیید صلاحیت شدند.

شهرخوان

 

بهروز رحیم زاده در دهمین جلسه تعیین صلاحیت شرکت‌های خدماتی، پشتیبانی و فنی و مهندسی استان اردبیل تصریح کرد: در اجرای تبصره ماده ۴ و ماده ۶ تصویب نامه هیات وزیران؛ کلیه دستگاه‌های اجرایی و شرکت‌های دولتی در واگذاری تمامی فعالیت‌ها مکلف به عقد قرارداد با شرکت‌های خدماتی تعیین صلاحیت شده در کمیته‌های استانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هستند.

وی عنوان کرد: با عنایت به برگزاری تعداد ۱۰ جلسه تعیین صلاحیت شرکت‌های خدماتی، پشتیبانی و فنی و مهندسی استان اردبیل از تعداد ۶۵ پرونده طرح شده، ۵۳ عنوان تأیید و مابقی رد شده است.

رحیم زاده افزود: اعتبار گواهی صلاحیت شرکت‌های خدماتی، پشتیبانی و فنی و مهندسی ۲ سال بوده و در صورت هرگونه تخلف از سوی شرکت، صلاحیت لغو یا تعلیق خواهد شد.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تاکید کرد: تمامی دستگاه‌های اجرایی شرکت‌های دولتی در واگذاری فعالیت‌ها ملزم به عقد قرارداد با شرکت‌های دارای صلاحیت هستند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up