• شناسه خبر : 60257
  • تاریخ انتشار : 14 آذر 1400 - 08:24

عضو شورای شهر اردبیل می گوید: همه اعضای شورای شهر در شفاف سازی امور و حرکت هوشمند در ارائه خدمات شهری مصمم هستند تا با ایجاد یک شهر الکترونیکی بتوان جلوی فساد و مافیا را گرفت.

حضور در انجمن اصناف

تشکیل کمیته ویژه درآمدزایی و سرمایه گذاری در شورای شهر و شهرداری


به گزارش شهرخوان،  دکتر بهروز اسکندرپور رئیس کمیسیون پیگیری و نظارت با توجه به شرایط نابسامان در حوزه اقتصاد شهری راه اندازی کمیته ویژه درآمدزایی و سرمایه گذاری در شورای اسلامی شهر و شهرداری را خواستار شد.

بهروز اسکندرپور در نشست مطالبه گران انجمن اسلامی بازاریان و اصناف در اردبیل اظهار کرد: ۱۸ کلانشهر کشور با داشتن جمعیتی بالای ۲۶میلیون نفر ۸۰ هزار میلیارد تومان بودجه شهری دارند که به ازای هر شهروند سرانه درآمدی ۳ میلیون تومان برآورد شده است.

وی با بیان اینکه عمده شهرها و حتی کلانشهرها در پرداخت حقوق و مزایای کارکنان و کارگران شهرداری دچار مشکل هستند، خاطرنشان کرد: در یک هزار و ۳۰۰ شهر کشور عمده شهرداری ها با مشکل پرداختی ماهانه روبرو هستند و به غیر از تهران، اصفهان و مشهد که منابع پایدار شهری دارند در مابقی شهرها گرفتاری در پرداخت حقوق و مزایا فراگیر است.

عضو شورای شهر اردبیل گستردگی واژه توسعه و رشد و بالندگی شهرها را یادآور شد و بیان کرد: هرچند شهرداری اردبیل صاحب مرکز پژوهش و مطالعات است اما ضروری است شورای شهر نیز مرکز جامع پژوهشی راه اندازی کند تا همه برنامه ریزی ها به صورت علمی و منطقی به پیش برود.

وی ادامه داد: تلاش خواهیم کرد تا با راه اندازی این مرکز به صورت منظم گزارشی از روند فعالیت مرکز پژوهش ها و تعامل با نخبگان را ارائه کنیم تا با استفاده از ایده ها و نظرات نخبگان اردبیل بتوان گره گشای مشکلات بود.

تصاویر این نشست را در لینک زیر ببینید:

حضور در جمع اصناف و بازاریان اردبیل

#دکتر_بهروز_اسکندرپور
#عضو_شورای_اسلامی_شهر_اردبیل
#جلسه_مجمع_مطالبه_گران
#اصناف_و_بازاریان_اردبیل

شورای شهر اردبیلدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up