• شناسه خبر : 60324
  • تاریخ انتشار : 15 آذر 1400 - 06:53

رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل گفت: با توجه به اینکه دغدغه شهروندان بیشتر روی فوتبال شهرداری متمرکز بود سعی کردیم این رشته ورزشی در اولویت ساماندهی این سازمان قرار گیرد.

استادیوم فوتبال

 

اباصلت ابراهیمی عنوان کرد: با توجه به اینکه دغدغه شهروندان بیشتر روی فوتبال شهرداری متمرکز بود سعی کردیم این رشته ورزشی در اولویت ساماندهی این سازمان قرار گیرد.

وی با قدردانی از کارشناسان و دست اندرکاران قبلی فوتبال در سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل افزود: شهروندان آرزوی داشتن یک تیم فوتبال همچون سایر استان ها در اردبیل را داشتند که در این خصوص اقدامات لازم انجام شده است. البته در مورد فوتبال، مدنظر شهروندان فوتبال بزرگسالان می باشد. در حال حاضر تیم نونهالان و نوجوانان شهرداری در لیگ برتر حضور دارد و تیم جوانان نیز در حال تمرین برای حضور در مسابقات مناطق می باشند.

رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل ادامه داد: تیم امید نیز در حال تست گیری برای اعزام به مسابقات مناطق می باشد.از جامعه فوتبال استان خواستارم با اتحاد و انسجام در راستای احیاء فوتبال گام بر دارند و در این خصوص مطالبات خود را از مسئولین استانی انجام دهند.

ابراهیمی اذعان کرد: هزینه های تیم داری بزرگسالان برای سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بالا است که در این خصوص نیازمند مشارکت و همکاری دستگاه های اجرایی در راستای جذب سرمایه گذار هستیم. در غیر اینصورت توان حمایت مالی از تیم فوتبال و احیای آن را نداریم؛ البته در حد توان حمایت های لازم را از تیم های پایه انجام می دهیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up