• شناسه خبر : 60345
  • تاریخ انتشار : 16 آذر 1400 - 03:15

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل از آماده سازی 50 درصدی شهرک اندیشه برای ساخت مسکن ملی خبر داد.

مسکن

 

فرهاد سبحانی اعلام کرد: بر اساس برنامه عملیاتی طرح اقدام ملی مسکن در اردبیل، قرار است یکهزار و ۵۰۰ واحد مسکونی با زیربنای مفید ۷۸ هزار متر مربع در شهرک اندیشه چهار اردبیل بسازد.

وی افزود: برای این منظور زمینی به مساحت ۲۵ هکتار در فاز چهارم شهرک اندیشه اردبیل در حال آماده سازی است که ۱۷ هکتار آن به ساخت مسکن اختصاص یافته و مابقی نیز کاربری های عمومی است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل با اشاره به آماده سازی ۵۰ درصدی این شهرک برای ساخت مسکن بیان کرد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل طی تفاهم‌ نامه‌ ای احداث ۸۹۰ واحد از این مجموعه مسکن را متقبل شده و از امروز عملیات ساخت ۳۳۰ واحد آن آغاز شده است.

سبحانی ساخت این ۳۳۰ واحد را نخستین پروژه طرح اقدام ملی مسکن احداثی توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در کشور بر شمرد و اظهار کرد: این مجتمع مسکونی در ۴۵ هزار متر مربع و در قالب ۱۹ بلوک و با هزینه ساخت ۲ هزار و ۴۰ میلیارد ریال احداث می شود.

وی بیان کرد: برای ساخت این مجتمع مسکونی در یکهزار و ۱۵۰ میلیارد ریال تسهیلات بانکی به شکل سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برای هر واحد پیش‌بینی شده و مابقی ۹۰۰ میلیارد ریال هزینه ساخت نیز به شکل آورده متقاضیان برای تکمیل پروژه تزریق می شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up