• شناسه خبر : 60346
  • تاریخ انتشار : 16 آذر 1400 - 03:45

مدیر کل انتقال خون استان اردبیل گفت: پویش اهدای خون دانشجویان همزمان با روز دانشجو در مراکز اهدای خون استان اردبیل با هماهنگی دانشگاه ها اجرا می شود.

خون

 

شراره دژکام گفت: پویش اهدای خون دانشجویان همزمان با روز دانشجو در مراکز اهدای خون استان اردبیل با هماهنگی دانشگاه ها اجرا می شود.

وی تصریح کرد: این طرح از 13 آذر ماه آغاز شده و تا 18 آذر ماه ادامه خواهد داشت.

مدیر کل انتقال خون استان اردبیل یادآور شد: از همه دانشجویان دعوت می کنیم تا برای حمایت از بیماران خاص که نیازمند اهدای خون هستند در این طرح مشارکت داشته باشند.

دژکام خاطر نشان کرد: مرکز اهدای خون اردبیل واقع در جنب بیمارستان فاطمی آمادگی کامل برای حضور دانشجویان را فراهم کرده و امیدواریم بتوانیم با این حرکت خداپسندانه نیازمندی های فرآورده های خونی بیماران را تامین کنیم.

وی اظهار داشت: به دلیل شیوع بیماری کرونا تاکنون تمامی خدمات اهدای خون با رعایت بالاترین استانداردهای اهدای خون صورت می گیرد و هیچ خللی در مکانیزم تامین فرآورده های خونی استان که آلوده به بیماری کرونا باشد، مشاهده نشده است.

مدیر کل انتقال خون استان افزود: از عموم مردم استان نیز دعوت می شود تا به دلیل نیازهای بانک خون در زمینه اهدای خون بیش از پیش مشارکت داشته باشند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up