• شناسه خبر : 60349
  • تاریخ انتشار : 16 آذر 1400 - 03:00

سرپرست معاونت توسعه منابع و نیروی انسانی استاندار اردبیل، گفت: توسعه اقتصادی مرهون پیشرفت صنایع دانش بنیان است.

شهرخوان

 

کاظم دبیر در بازدید از نمایشگاه پژوهش فناوری و فن بازار اردبیل، در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: صنایع دانش بنیان با بازده بالا در اردبیل تا مرحله‌ تجاری سازی حمایت همه جانبه می شود تا اشتغال زایی برای جوانان استان اردبیل رقم بخورد.

وی بیان کرد: توسعه اقتصادی مرهون پیشرفت صنایع دانش بنیان بوده که در این زمینه حمایت از این حوزه را با هدف ایجاد بستر اقتصادی مناسب برای استان در دستور کار قرار داده ایم تا اشتغال زایی برای نسل جوان امروزی محقق شده و بتوانیم به اهداف خود در این راستا جامه عمل بپوشانیم.

سرپرست معاونت توسعه منابع و نیروی انسانی استاندار اردبیل، گفت: حمایت از حوزه اقتصادی بسترهای توسعه ای استان را فراهم می‌کند که به همین منظور تمهیدات لازم به عمل آمده تا بتوانیم صنایع دانش بنیان را در استان به یک موضوع نهادینه‌ تبدیل کرده و مشکلات و موانع موجود را از سر راه برداریم.

دبیر بیان کرد: حمایت از حوزه اقتصادی یکی از اولویت های مهم و اساسی برای استان اردبیل بوده و به همین منظور اشتغال زایی برای نسل جوان رقم خواهد خورد که نیاز است تا نگاه های مدیریت ارشد استانی به این محور معطوف شود تا بتوانیم سطح توان علمی نخبگان اقتصادی و دانشگاهی استان را بیش از پیش توسعه بخشیم.

وی تصریح کرد: در حال حاضر بهره گیری از فناوری های روز دنیا و حمایت از فعالان این حوزه توان ما را برای حمایت از نخبگان صنایع دانش بنیان محقق خواهد کرد که این مسئله نیازمند توجه و حمایت های ویژه است و بتوانیم با ادامه این مهم مشکلات و موانع موجود را در این راستا برطرف کنیم که این نمایشگاه بهترین فرصت برای بهره گیری از این ظرفیت ها است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up