• شناسه خبر : 6039
  • تاریخ انتشار : 23 اردیبهشت 1398 - 10:14

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل از کشف مواد غذایی احتکار شده به ارزش 3 میلیارد و 226 میلیون و 140 هزار ریال خبر داد.

احتکار برنجبه گزارش شهرخوان، رامین صادقی در خصوص کشف مواد غذایی احتکارشده گفت: برحسب گزارش واصله مردمی به سامانه ارتباطی 124 مبنی بر اخفاء و امتنا از عرضه برنج و خرما توسط 2 واحد صنفی در شهرستان اردبیل و نمین جهت بررسی و صحت و سقم موضوع، کارشناسان بازرسی در اسرع وقت به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی تصریح کرد: پس از بررسی واحدهای صنفی مقدار 17 هزار و 60 کیلو گرم خرما و 8 هزار و 295 کیلو گرم برنج خارجی با برند های مختلف در مجموع به ارزش 3 میلیارد و 226 میلیون و 140 هزار ریال در محل های جداگانه اخفاء گردیده و محل نگهداری کالاهای مذکور در سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا ثبت نگردیده است.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل بیان کرد: پرونده پس از تکمیل جهت رسیدگی و صدور رای به تعزیرات حکومتی ارسال گردید.

احتکار برنجصادقی در پایان از همشهریان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی مراتب را از طریق سامانه ارتباطی 124 سازمان صنعت ، معدن و تجارت در اردبیل و شهرستان های تابعه گزارش نمایند تا مورد رسیدگی قرار گیرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up