• شناسه خبر : 60391
  • تاریخ انتشار : 16 آذر 1400 - 11:09

استاندار اردبیل گفت: قانون تسهیل تسویه بدهی سرمایه گذاران به بانک ها تا پایان سال جاری تمدید شده و توصیه اکید داریم سرمایه گذاران از این قانون حتما استفاده کنند.

سیدحامد عاملی

 

سید حامد عاملی در جلسه ستاد تسهیل رفع موانع تولید استان که در استانداری اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: با راه اندازی چند طرح تولیدی در شهرستان کوثر، مشکل بیکاری این شهرستان رفع خواهد شد.

وی افزود: اقدامات لازم جهت احداث کارخانجات کاشی، فولاد و سیمان در شهرستان کوثر در حال انجام است.

استاندار اردبیل تصریح کرد: در حال حاضر برخی بانک ها منابع سرمایه در گردش را به واحدهای تولیدی اختصاص نمی دهند و که این اقدام مشکلات متعددی را پیش آورده و این مشکل در دیدار روز پنجشنبه هفته جاری با رئیس جمهور مطرح خواهد شد.

عاملی ادامه داد: قانون تسهیل تسویه بدهی سرمایه گذاران به بانک ها تا پایان سال جاری تمدید شده و توصیه اکید داریم سرمایه گذاران از این قانون حتما استفاده کنند.

وی اظهار کرد: تولید ثروت باید از طریق علم و منابع انسانی صورت گیرد و این گونه تولید ثروت ارزش بسیار بالایی دارد. شاهد هستیم جهادگران حوزه علم و دانش در استان اقدامات بسیار ارزشمندی انجام داده اند که قدردان این عزیزان هستیم.

استاندار اردبیل گفت: در رابطه با مشکلات پژوهش گران و تولیدکنندگان حوزه واکسن، سرم‌ و… در استان اردبیل مشکلاتی با حوزه غذا و دارو وجود دارد که جهت رفع این مشکلات به زودی با سازمان غذا و داروی کشور مذاکراتی خواهیم داشت.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up