• شناسه خبر : 60439
  • تاریخ انتشار : 17 آذر 1400 - 07:54

عضو شورای شهر اردبیل با اشاره به اینکه اعمال تخفیفات خارج از عرف در شهرداری، غیر منطقی است، گفت: برخی از شرکت ها و اشخاص دنبال تخفیف در ماههای مخصوص است.

حبیب فتحی

حبیب فتحی در یازدهمین جلسه علنی شورای شهر اردبیل با اشاره به لایحه تخفیف ۵۰ درصدی به شرکت توسعه مسکن بابت ساخت ۷۰۰ واحد مسکونی در شهرک کوثر اردبیل گفت: در شرایط فعلی، وضعیت مالی شهرداری اردبیل قابل تعریف نیست و اختصاص۲۰ درصد مازاد تخفیف بر روی ۳۰ درصد تخفیف معمول، قابل قبول نیست.

حبیب فتحی عضو شورای شهر اردبیل در یازدهمین جلسه علنی شورای شهر اردبیل با اشاره به لایحه تخفیف ۵۰ درصدی به شرکت توسعه مسکن بابت ساخت ۷۰۰ واحد مسکونی در  شهرک کوثر اردبیل گفت: در شرایط فعلی، وضعیت مالی شهرداری اردبیل قابل تعریف نیست و اختصاص۲۰ درصد مازاد تخفیف بر روی ۳۰ درصد تخفیف معمول، قابل قبول نیست.

وی گفت: لازم به ذکر است در صورت اعمال این تخفیف ۲۰ درصدی، مبلغ هنگفتی در حدود ۱۲ میلیارد تومان باید چشم پوشی کرد.

فتحی با تاکید بر اینکه اگر بذل و بخشش کنیم دچار بحران خواهیم شد، اضافه کرد: وقتی ما نمی توانیم هم اکنون شهرداری را اداره کنیم چگونه به تخفیفات خارج از عرف رای بدهیم.

این عضو شورای شهر در ادامه افزود: وضعیت شهرداری از لحاظ مالی نابسامان است و شورای شهر نباید با نیت سرمایه گذاری به این درخواست رای بدهند.

فتحی گفت: در حالیکع وضعیت اقتصادی شهردار اردبیل قابل تعریف نیست برخی از شرکت ها و اشخاص دنبال تخفیف در ماههای مخصوص هستند.

وی در پایان گفت: بعنوان نماینده مردم وظیفه داریم از تمامی جهات منافع شهر و شهرداری را در نظر بگیریم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up