• شناسه خبر : 60444
  • تاریخ انتشار : 17 آذر 1400 - 07:27

طی مراسمی با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل، یعثوب نژادمحمد به‌عنوان مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل معرفی شد.

انتصاب

 

مراسم معارفه مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل به صورت ویدیو کنفرانس با معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر امور اقتصادی و دارایی و با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل، معاونین و ذی حسابان دستگاه های اجرایی و نیز مدیران ادارات تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان برگزار شد.

در این مراسم علی عسگری، معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر امور اقتصادی و دارایی، با تأکید بر توجه بیش از پیش مدیرکل جدید به بحث سرمایه گذاری خارجی، بهبود فضای کسب و کار در استان، پیگیری امور مولدسازی دارایی های دولت و تعیین تکلیف اموال مازاد دستگاه های اجرایی استان و استفاده موثر از اموال دولتی در چارچوب های قانونی، اظهار کرد: همه ما باید نسبت به بهره گیری از قابلیت های سرمایه گذاری و نیز افزایش ظرفیت های واحدهای تولیدی اقدامات اساسی انجام دهیم و با برداشتن موانع پیش روی سرمایه گذاران و پشتیبانی از طرح های موفق، منویات مقام معظم رهبری را نیز تحقق بخشیم.

وی افزود: اعمال نظارت بر عملکرد ذی حسابان و مدیران مالی، راهبری و مدیریت مرکز خدمات سرمایه گذاری و تهیه نقشه راه تامین مالی خارجی، پیگیری وصول گزارش ها و درآمدهای استان و نیز همکاری با ادارات تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان اهمیت دارد.

کاظم دبیر، معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل نیز در این مراسم بیان کرد: همکاری و تعامل مثال زدنی بین استانداری و مجموعه اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان برقرار است و در این راستا تلاش های خوبی در جهت بهبود فضای کسب و کار و حمایت از سرمایه گذاران داخلی و خارجی در استان اردبیل صورت گرفته است که بر این اساس برای توسعه همه جانبه استان تلاش خواهیم کرد.

گفتنی است؛ در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات طاهر پورعلی در مدت تصدی مسئولیت سرپرستی اداره کل امور اقتصادی و دارایی، یعثوب نژادمحمد که پیش از این معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل بود، به عنوان مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل معرفی شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up