• شناسه خبر : 60466
  • تاریخ انتشار : 17 آذر 1400 - 11:50

عضو شورای شهر اردبیل با انتقاد از جامع و شفاف نبودن لایحه شهرداری در درخواست تخفیفات ویژه گفت: پروژه شرکت توسعه مسکن باید بصورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد تا به بهانه سرمایه گذاری، بذل و بخشش نکنیم.

سرمایه گذاری

جزئیات سرمایه گذاری در اردبیل دقیق ارائه شود


به گزارش شهرخوان، سلامت صفری عضو شورای شهر اردبیل در مور لایحه ارائه شده توسط شهردار مبنی بر ساخت 700 واحد در شهرک کوثر گفت: چطور ممکن است در صحن علنی شورا به لایحه ای مورد رای گیری قرار گیرد که در در کمیسیون مربوطه بحث شرکت توسعه مسکن مطرح نشده است.

وی با اشاره به اینکه لایحه ها و صحبت های ناشیانه در شورا قابل دفاع نیست، افزود: شرکت توسعه مسکن علاوه بر تخفیف 30 درصدی، 20 درصد هم تخفیف اضافه می خواهد که به گفته همکاران مبلغی بالغ بر ۱۲ میلیارد تومان می شود که مبلغ هنگفتی است.

 تخفیفات ارائه شده شفاف نیستند

صفری با اینکه هنوز مبلغ دقیق تخفیفات مشخص نشده، افزود: یکی از وظایف نمایندگان پارلمان محلی دفاع از بیت المال است لذا این لایحه باید دقیق مورد بررسی قرار گیرد.

وی در بخش دیگری از سخنان با اشاره به اینکه مبلغ تخفیفی که شرکت توسعه مسکن پیشنهاد کرده است حقوق چندین ماه کارگران است، گفت: ما در حالی در مورد این تخفیفات بحث می کنیم که اضافه کاری کارگران از حقوق آن کم شده است.

این عضو شورا در ادامه افزود: در کنار حمایت منطقی از سرمایه گذاران نباید به بهانه سرمایه گذاری، بذل و بخشش کنیم.

سلامت صفری گفت: پیشنهاد می کنم سوابق و پروژه های در دست اقدام این شرکت در اردبیل مورد بررسی قرار گیرد تا خدایی نکرده به بهانه سرمایه گذاری شرمنده کارگران و مردم نباشیم.

جانبازان ۷۰ درصدی شهید زنده هستند

سلامت صفری در ادامه جلسه شورای شهر در حمایت از حقوق جانباز ۷۰ درصدی که خود از کارکنان مجموعه شهرداری می‌باشد، سنگ تمام گذاشت.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر در این جلسه ضمن دفاع از ارائه تسهیلات جانبازی به این عضو جانباز از خانواده مجموعه شهرداری، اظهار کرد: اگر دقت کنیم خواهیم دید تعداد جانبازان بالای ۷۰ درصد در شهر شاید به اندازه تعداد انگشتان دست هم نباشد، بنابراین دور از انصاف است که در ارتباط با تصمیمات حمایتی از این قشر ایثارگر که امنیت امروز جامعه را مدیون از جان گذشتگی آن‌ها هستیم، با تردید برخورد کنیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up