• شناسه خبر : 60471
  • تاریخ انتشار : 18 آذر 1400 - 09:35

زهرا قدیمی عضو شورای شهر اردبیل گفت: فعالیت های شرکت توسعه مسکن نه محسوس است و نه قابل دفاع و بنده همیشه از عملکرد این شرکت ناراضی بودم

زهرا قدیمی
زهرا قدیمی عضو شورای شهر اردبیل با اشاره به اینکه فعالیت های شرکت توسعه مسکن در اردبیل قابل دفاع نیست، گفت: شهرداران همیشه بخاطر مسئولیت خود همیشه از این دفاع کردند.

وی به اشاره به اینکه درخواست و پیشنهاد این شرکت پر از اشکال است، گفت: شرکت توسعه مسکن علاوه بر ۳۰ درصد ۲۰ درصد هم تخفیف می خواهند.

این عضو شورا گفت: قرارداد و مبلغ ۷۰۰ واحدی که این شرکت می خواهد در اردبیل بسازد، مشخص شود.

قدیمی ادامه داد: این مجموعه باید در برابر کم کاری و کاستی فعالیت های خود پاسخگو باشد و به هیچ وجه در این شرایط راضی نیستیم تا تخفیفات تا ۵۰ درصد برای این مجموعه اعمال شود.

وی خاطرنشان کرد: در لایحه بودجه ۱۴۰۰ برای انبوه سازان تخفیف تا ۳۰ درصد در نظر گرفته شده که متولیان شرکت توسعه مسکن می توانند از مزایای این تخفیف استفاده کنند.

عضو شورای شهر اردبیل با طرح این سوال که آیا شرکت توسعه مسکن به شرط بهره مندی از ۲۰ درصد تخفیف مازاد حاضر شده در شهر اردبیل سرمایه گذاری کند، گفت: اگر این شرکت با کار جهادی می خواهد به نفع مردم خانه بسازد باید حق و حقوق شهرداری و بیت المال را پرداخت کند و چشم امید به ۲۰ درصد تخفیف مازاد نداشته باشد.

قدیمی پیشنهاد کرد؛ این لایحه برای بررسی بیشتر به کمیسیون ارجاع داده شود تا ابعاد مختلفی از این موضوع مورد بررسی و رصد قرار گیرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up