• شناسه خبر : 60483
  • تاریخ انتشار : 18 آذر 1400 - 03:08

شهردار اردبیل گفت: آنچه در شرایط کنونی برای مدیریت شهری بیش از همه امور اهمیت دارد، توجه به سلامت شهروندان، بهداشت محیط و محیط زیست است.

محمود صفری

شهردار اردبیل در دیدار با اعضای هیئت مدیره نظام پرستاری استان با اشاره به اینکه ۲۰ هکتار زمین به امر توسعه امورات پسماند اختصاص می یابد، گفت: ساماندهی امور پسماند شهر با هدف حفظ سلامتی شهروندان از اولویت شهرداری است.

شهردار اردبیل از جدیت مجموعه شهرداری در پیگیری مباحث مربوط به ساماندهی امور پسماند شهر در جهت حفظ سلامت شهروندان خبر داد و گفت: پیشرفت امور در این بخش از فعالیت های شهرداری که به طور مستقیم با سلامت شهروندان در ارتباط است، توجه بیشتری میطلبد.

محمود صفری در دیدار با اعضای هیئت مدیره نظام پرستاری استان که در آستانه روز پرستار و با حضور خانم دکتر نهامین عضو پرستار شورای شهر در محل اتاق جلسات شهرداری برگزار شد، با بیان این مطلب، افزود: آنچه در شرایط کنونی برای مدیریت شهری بیش از همه امور اهمیت دارد، توجه به سلامت شهروندان، بهداشت محیط و محیط زیست است، بنابراین در برنامه داریم تا نظارت بر مسائل بهداشتی و زیست محیطی در مجموعه شهرداری با تلاش مضاعف ادامه یابد.

صفری اظهار کرد: با توجه به نمونه‌های موفق برخی کلانشهر های کشور در مدیریت پسماند و به‌منظور بهره‌مندی از این تجربیات در مجموعه شهرداری اردبیل در این حوزه، تلاش کردیم با تحویل زمینی به مساحت ۲۰ هکتار در نزدیکی محل ایستگاه دفن دائم زباله شهرداری، امورات مربوط به این حوزه را با دقت بیشتری گسترش دهیم.

#محمود_صفری
#صفری
#شهردار_اردبیل
#شهرداری_اردبیلدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up