• شناسه خبر : 60557
  • تاریخ انتشار : 20 آذر 1400 - 01:12

سرپرست معاونت امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان افزود: با توجه به کاهش مراجعات به مراکز واکسیناسیون پایگاه های تجمیعی در مصلی اردبیل و شهید فخرزاده موقتاً از روز شنبه 20 آذرماه تعطیل شد.

واکسن بیماری

«محمد جعفرزاده» گفت: متاسفانه رعایت ضوابط بهداشتی در بین عموم مردم استان استان کاهش را نشان می دهد و این رقم طبق آخرین بررسی ها به 67 درصد رسیده است.

سرپرست معاونت امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل تصریح کرد: همکاری عموم مردم در واکسیناسیون ضد کرونا باعث کاهش ابتلا به این بیماری شده است اما باید رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنیم.

این مقام مسئول اذعان داشت: همچنان مراکز واکسیناسیون برای حضور آحاد مردم به صورت گسترده فعال هستند و از افرادی که تاکنون در این طرح مشارکت نداشته اند دعوت می کنیم برای کاهش شیوع بیماری کرونا در سطح جامعه اقدام به تزریق واکسن ضدکرونا کنند.

جعفرزاده خاطر نشان کرد: در شهر اردبیل مرکز واکسیناسیون فجر واقع در میدان وحدت از ساعت 8 صبح تا 14 و مرکز واکسیناسیون شهید مبارکی  نیز از ساعت 13:30 تا ساعت 19:30 فعال هستندو

وی ادامه داد: مرکز واکسیناسیون شهدای دانش آموز واقع در میدان باکری نیز از ساعت 8 صبح تا 20 شب برای حضور آحاد مختلف مردم آماده خدمت رسانی است.

سرپرست معاونت امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان افزود: با توجه به کاهش مراجعات به مراکز واکسیناسیون پایگاه های تجمیعی در مصلی اردبیل و شهید فخرزاده موقتاً از روز شنبه 20 آذرماه تعطیل شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up