• شناسه خبر : 60589
  • تاریخ انتشار : 22 آذر 1400 - 01:08

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: طی سال های اخیر با گسترش شبکه های گازرسانی در سطح استان 100 درصد خانوار شهری از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.

سردار اسماعیلی

 

سردار اسماعیلی گفت: طی سال های اخیر با گسترش شبکه های گازرسانی در سطح استان 100 درصد خانوار شهری و بیش از 96 درصد از خانوار روستایی از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند که در همین راستا تعداد کل مشترکین گاز طبیعی از بدو تاسیس تا بحال به 521 هزار و 399 مشترک رسید که از این تعداد بیش از 381 هزار مشترک شهری و بیش از 139 هزار مشترک مربوط به روستاهای استان می باشند.

وی در رابطه با اهداف شرکت گاز استان در حوزه گازرسانی در سال جاری افزود: در بسیاری از بخش ها بیش از اهداف مصوب اقدام شده و تابحال توانسته ایم در سطح استان گازرسانی به روستاها طی سالجاری به 55 روستای استان خدمات گازرسانی ارایه دهیم که با احتساب این تعداد تعداد کل روستاهای بهره مند از بدو تاسیس تا بحال به یک هزار و 427 روستا رسیده است.

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل در خصوص شبکه توزیع و گازرسانی و همچنین انشعابات گاز طبیعی توضیح داد و گفت: شرکت گاز استان اردبیل توانسته تاکنون نسبت به طراحی و اجرای بیش از10 هزار کیلومتر شبکه، نصب 251 هزار مورد انشعاب و گازرسانی قریب به یک هزار و 600 صنعت جزء و عمده اقدام کند.

اسماعیلی به اجرای برنامه های مدون در راستای گازرسانی به مناطق مختلف استان و رفع مشکلات مشترکین با اجرای این برنامه ها اشاره و تصریح کرد: در راستای خدمت رسانی به روستائیان در سطح استان بویژه مناطق کم برخوردار گازرسانی به 77 روستای استان در دست اجراء می باشد که با بهره مندی این روستاها از نعمت گاز طبیعی میزان ضریب نفوذ گاز طبیعی در روستاها به بیش از 98 درصد خواهد رسید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up