• شناسه خبر : 60600
  • تاریخ انتشار : 22 آذر 1400 - 01:08

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان اردبیل گفت: توسعه زیرساخت‌ها نیز متناسب با جذب سرمایه گذاران در دستور کار قرار دارد.

محمد اهلی

 

محمد اهلی در جریان بازدید از ناحیه صنعتی نیر اظهار کرد: شهرک‌های صنعتی عاملی مهم در جهت توسعه صنعت استان محسوب می‌شود که در صورت عدم حمایت از آن، سبب کمبود زیرساخت‌ها و در نتیجه فرار سرمایه‌گذاران از استان خواهد شد.

وی افزود: با توجه به بسترهای مناسب شهرک‌های صنعتی برای ایجاد تولید و اشتغال، سرمایه‌گذاران از این ظرفیت مهم می‌توانند در راستای توسعه صنعتی استان استفاده کنند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل بیان کرد: صنعت استان اردبیل از ظرفیت بسیار بالایی برای توسعه صنعتی برخوردار است و دستیابی به این رشد، با احداث شهرک‌های صنعتی جدید، به عنوان راهکاری مناسب در جهت دستیابی به جهش سریع صنعت محسوب می‌شوند.

وی ضمن تشکر از استاندار اردبیل و مسئولان ارشد استان نسبت به مقوله توسعه صنعتی، ادامه داد: خوشبختانه مسئولان ارشد استان نگاه بلندی به توسعه شهرک‌های صنعتی دارند که امیدواریم با همراهی و مساعدت سازمان‌ها و ادارات ذیصلاح و خدمت‌رسان، نسبت به ایجاد و توسعه شهرک‌های صنعتی جدید موفق‌تر عمل کنیم.

اهلی گفت: این شرکت از هیچ کوششی برای تامین زیرساخت‌ها در شهرک‌های صنعتی از خود دریغ نخواهد کرد و توسعه زیرساخت‌ها نیز متناسب با جذب سرمایه گذاران در دستور کار قرار دارد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up