• شناسه خبر : 60608
  • تاریخ انتشار : 22 آذر 1400 - 05:53

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: انتظار می رود دستگاه های اجرایی استان اردبیل در راستای اجرای کامل قانون برای استفاده از توانمندی ها و استعداد بالای جامعه معلولان مشارکت جدی داشته باشند.

IMG 5388

 

آیت الله سیدحسن عاملی در دیدار با جمعی از فعالین انجمن های افراد دارای معلولیت شهرستان های پارس آباد و اردبیل اظهار داشت: در راستای پیگیری موانع و مشکلات اجرای قانون جامع حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت امری لازم و حائز اهمیت است که انتظار می رود در این زمینه دستگاه های اجرایی مشارکت های لازم را داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه رفع موانع اجرای قانون جامع حمایت از حقوق معلولان در دستور کار قرار گرفته است بیان کرد: در راستای رفع برخی از مشکلات و خلاءهای قانونی و با هدف حمایت از معلولان توانمند درصدد هستیم موفق عمل کرده و مشکلات اشتغال و مشکلات مربوط به مسکن مددجویان را برطرف سازی کنیم.

عاملی تصریح کرد: انتظار می رود دستگاه های اجرایی استان اردبیل در راستای اجرای کامل قانون برای استفاده از توانمندی ها و استعداد بالای جامعه معلولان مشارکت جدی داشته باشند تا بتوانیم بر این اساس مشکلات موجود را برطرف کرده و به تمامی اهداف خود در این زمینه جامه عمل بپوشانیم.

در ادامه بهزاد ستاری رئیس سازمان بهزیستی استان اردبیل بیان کرد: تمام تلاش خود را برای حمایت از معلولان تمام تلاش خود را به کار می گیریم که به همین منظور جذب 3 درصدی سهم اشتغال معلولان در دستگاه های دولتی، تامین کامل هزینه های درمانی و توانبخشی معلولان و مناسب سازی اماکن عمومی و فضاهای شهری را در استان رقم زدیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up