• شناسه خبر : 60663
  • تاریخ انتشار : 24 آذر 1400 - 07:01

 شهردار سرعین گفت: باتوجه به اینکه افق طرح جامع گردشگری سرعین برای سال ۱۴۰۵پیش بینی شده بود و تاخیر در بازنگری آن مشکلات عدیده ای را در توسعه زیرساخت‌های گردشگری شهر بوجود آورده بود که با آغاز بازنگری آن بسیاری از گره های کور توسعه شهری حل و فصل خواهد شد

سرعین

به گزارش شهرخوان، صاحبعلی رام سادات شهردار سرعین با اعلام این خبر گفت: طی جلسه ای که قبل از ظهر امروز با مدیر کل دفتر طرح ریزی شهری و طرحهای توسعه و عمران وزارت راه و شهرسازی در محل وزارتخانه مذبور داشتیم دستور بازنگری سریع طرح جامع گردشگری سرعین با شرح خدمات ویژه گردشگری اخذ گردید .

شهردار سرعین در نشست با دکتر همتی مدیر عامل و دکتر پناهی رئیس هیئت مدیره شرکت توسعه گردشگری ایران که به همراه مهندس محمد صبوری عضو شورای اسلامی شهر در محل شرکت مذبور برگزار شد خواستار تعیین تکلیف فوری پروژه مجتمع ساری شد.

در این نشست شهردار سرعین با اشاره به اینکه پروژه نیمه تمام و رها شده ساری سو در مرکز شهر سرعین علاوه بر ایجاد چهره زشت منطقه موجب متضرر شدن کسبه محل گردیده افزود: باتوجه به سوابق موفق شرکت توسعه گردشگری ایران طی سالهای گذشته در سرعین انتظار میرود این شرکت همچنان در امر سرمایه گذاری زیرساخت‌های گردشگری این شهر پیشگام باشد.

در ادامه جلسه دکتر همتی مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری ایران با اعلام اینکه حکم خلع ید پیمانکار مجتمع ساری سو در مراحل اجرایی است خاطرنشان کرد. شرکت توسعه گردشگری ایران باتوجه به پتانسیلهای مهم گردشگری شهر سرعین آماده سرمایه گذاری های بیشتر در این شهر بوده و افزود: امیداست با همکاری شورای اسلامی شهر و شهرداری سرعین شاهد سرمایه گذاری جدید این شرکت در آینده نزدیک دراین شهر باشیم.

مهندس صبوری عضو شورای اسلامی شهر سرعین نیز در این نشست با اشاره به اینکه وضعیت نامطلوب پروژه رها شده ساره سو در شأن اهالی سرعین نیست افزود : سرمایه گذاران بومی سرعین در امر سرمایه گذاری در بخش گردشگری قدم های موثری را برداشته و قطعا اگر این پروژه نیز با مشارکت سرمایه گذاران بومی بود تا بحال به نتیجه مطلوبی رسیده بود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up