• شناسه خبر : 60668
  • تاریخ انتشار : 24 آذر 1400 - 08:24

رئیس پلیس فتا استان اردبیل از شناسایی شخصی که با تغییر رمز کیف پول دیجیتال دوست خود اقدام به خالی کردن کیف و فروش ارزهای دیجیتال وی کرده بود، خبر داد.

دستگیری مجرم

 

علی قهرمان طالع اظهار کرد: در پی مراجعه شاکی به پلیس فتا و اعلام این که شخصی با تغییر رمز عبور کیف دیجیتالش اقدام به انتقال و فروش ارزهای موجود در کیف وی را کرده، خواستار رسیدگی و کشف موضوع شد.

وی افزود: افسران سایبری پلیس فتا با بررسی های اولیه و انجام اقدامات تخصصی پی بردند که متهم پس از تغییر رمز کیف پول دیجیتال اقدام به انتقال ارزها بین چندین کیف پول کرده و در نهایت مبلغی بیش از ۱۴۰ میلیون تومان را برداشت کرده‌ است.

رئیس پلیس فتا استان اردبیل ادامه داد: پس از تجمیع اطلاعات به دست آمده و انجام اقدامات فنی در نهایت متهم پرونده که دوست شاکی بود شناسایی و ضمن هماهنگی با مقام قضایی به پلیس فتا دعوت و ضمن تکمیل پرونده در اختیار قانون قرار گرفت.

قهرمان طالع گفت: کاربران حوزه ارز دیجیتال دقت نمایند که برای فعالیت در این زمینه به هیچ وجه به کسی اعتماد نکرده و اطلاعات خصوصی خود را نیز در اختیار کسی قرار ندهند، کاربران فضای مجازی می توانند گزارشات خود را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir قسمت مرکز فوریت های سایبری و یا تماس با شماره ۰۹۶۳۸۰ اعلام نمایند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up