• شناسه خبر : 60677
  • تاریخ انتشار : 24 آذر 1400 - 05:44

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس گفت: رتبه ۲۶ استان اردبیل در بودجه قابل قبول نیست. مگر نه این است که سفرهای استانی دولت در راستای شناخت مشکلات انجام پذیرد؛ اما در نهایت تعجب و تاسف با همه سفرها و بازدید ها بودجه استان اردبیل در انتها قرار گرفته است و این مسئله مورد رضایت و تایید نمایندگان استان نیست.

پول حقوق

سیدغنی نظری خانقاه روز چهارشنبه در نطق میان دستور خود در صحن علنی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در شرایط حساس اجتماعی و تاریخی قرار گرفته‌ایم .فشار اقتصادی، تورم همه را به ستوه آورده و همواره شاهد اعتراضات صنفی گوناگون در مقابل مجلس هستیم ، ما باید صدای ملت باشیم زیرا اینجا خانه ملت است.

وی با بیان اینکه دولت و مجلس با تدبیر و عمل گرایی به وظیفه خود عمل کنند، عنوان کرد: نیاز است در مسیر مذاکرات عزت‌مندانه ،نتیجه محور و واقع بینانه به رفع تحریم‌ها اقدام کنیم. دیپلماسی اقتصادی و ضرورت توجه به بازارهای همسایگان در راس برنامه‌های وزارت امور خارجه باشد.

نماینده مردم خلخال و کوثر ادامه داد: مردم به دلیل سو مدیریت با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند و هم اکنون زمان آن رسیده است که مسیر تبعیض، دامادسالاری و جناح بازی، جای خود را به عدالت، شایسته‌سالاری، شفافیت در تخصیص فرصت‌ها و امکانات دهد.

وی عنوان کرد: رتبه ۲۶ استان اردبیل در بودجه قابل قبول نیست. مگر نه این است که سفرهای استانی دولت در راستای شناخت مشکلات انجام پذیرد؛ اما در نهایت تعجب و تاسف با همه سفرها و بازدید ها بودجه استان اردبیل در انتها قرار گرفته است و این مسئله مورد رضایت و تایید نمایندگان استان نیست.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up