• شناسه خبر : 60681
  • تاریخ انتشار : 24 آذر 1400 - 05:02

حجت الاسلام کریم اسدی در جلسه شورای اداری خلخال گفت: محور خلخال اسالم تنها راه مواصلاتی این شهرستان با استان گیلان است و ممنوعیت تردد اتوبوسها در این محور بزرگترین ضربه به توسعه و اقتصاد و رونق صنعت گردشگری این شهرستان خواهد بود.

جاده مسدود

حجت الاسلام کریم اسدی در جلسه شورای اداری خلخال گفت: محور خلخال اسالم تنها راه مواصلاتی این شهرستان با استان گیلان است و ممنوعیت تردد اتوبوس‎‎‎‎‎‎‎‎ها در این محور بزرگترین ضربه به توسعه و اقتصاد و رونق صنعت گردشگری این شهرستان خواهد بود.

وی اظهار داشت: چنانچه ناامن بودن این جاده دلیل اصلی ممنوعیت اعلام شده است لذا لازم است مسئولین دستکاه‎‎‎‎‎های اجرایی هرچه سریعتر نسبت به افزایش سطح ایمنی جاده اقدام نمایند و چنانچه مشکلی در آن وجود ندارد این تصمیم کارشناسی نبوده و باعث بروز مشکلات متعددی در شهرستان می‎‎‎‎شود و مسئولان باید جوابگوی این‌گونه تصمیمات در برابر مردم باشند.

فرماندار خلخال، سیدجواد یحیی‎‎‎‎‎‎‎زاده با بیان اینکه جاده‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎های گردشگری در توسعه و پیشرفت هر منطقه نقش اول را ایفا می کند، خاطر نشان کرد: این تصمیم نامعقول بوده و اعتراض شهروندان را بدنبال خواهد داشت چرا که بیشتر درآمدشان در این محور است.

وی افزود:پیگیری اجرای مصوبات سفر استانی رئیس جمهور، باید در اولویت برنامه‎‎‎‎‎های شهرستان باشد تا با تزریق به موقع اعتبارات، شاهد نتیجه دادن این مصوبات و پروژه‎‎‎‎‎‎‎ها باشیم.

فرماندار خلخال با تأکید بر اینکه تکمیل و بهره‎‎‎‎‎‎‎برداری از پروژه‎‎‎‎‎های نیمه تمام مطالبه عمومی است، گفت: با توجه به اینکه تکمیل این پروژه‎‎‎‎‎‎ها بخش عمده‎‎‎‎‎ای از مشکلات خلخال را حل می‎‎‎‎‎کند لذا در اولویت‎‎‎‎‎‎‎‎‎بندی‎‎‎‎‎ها این موضوع باید مدنظر قرار گیرد.

وی همچنین به عملکرد ضعیف متولیان فرهنگی در برگزاری آیین‎‎‎‎‎ها انتقاد کرد و افزود: با وجود ظرفیت‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎های فرهنگی و هنری مطلوب و وجود هنرمندان با استعداد در شهرستان خواستار توجه بیشتر به این موضوع شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up