• شناسه خبر : 60810
  • تاریخ انتشار : 28 آذر 1400 - 03:49

مدیر کل استاندارد استان اردبیل گفت: به منظور ترویج و اشاعه فرهنگ استاندارد، هم استانی‌ها و اصحاب رسانه همیاران استاندارد می باشند.

هاشم علایی در جلسه شورای فنی اداره استاندارد اردبیل گفت: به منظور ترویج و اشاعه فرهنگ استاندارد، هم استانی‌ها و اصحاب رسانه همیاران استاندارد می باشند.

مدیر کل استاندارد استان اردبیل در این جلسه ضمن تشریح نیاز جامعه به کالاها وخدمات استاندارد و با کیفیت، افزود: در راستای نیل به این موضوع، ایجاد ارتباط دوسویه، تاثیرگذار و فراگیر با همه اقشار جامعه و استفاده از ظرفیت‌های کم نظیر نخبگان علمی. فرهنگی، هنری، ورزشی، مذهبی و سیاسی برای فرهنگ سازی استفاده از کالاهای استاندارد و با کیفیت ایرانی و حمایت از تولیدکنندگان موفق در ارائه کالاها و خدمات استاندارد از ضروریات می‌باشد.

علایی تصریح کرد: در این خصوص مشارکت آحاد مردم از جمله اصحاب رسانه بعنوان همیار اداره کل استاندارد نقش تعیین کننده ای در ترویج استانداردها دارند.

وی در ادامه گفت: برای حمایت از مصرف کنندگان ،اطلاع رسانی در زمینه ویژگی کالاها وخدمات استاندارد امری اساسی است، زیرا استانداردسازی وارتقاءکیفیت کالاها درکشور دارای ارتباطی ناگسستنی با مطالبه گری مردم بوده است و رسانه¬ها می توانند با ترویج فرهنگ استاندارد، فضای جامعه را به این سمت و سو هدایت کنند.

علایی در آخر افزود : همیاران استاندارد در صورت مشاهده محصولات غیر استاندارد و یا هر گونه مغایرت در کالاهای دارای علامت استاندارد می توانند با تلفن گویای ۱۵۱۷ و یا با شماره تلفن های ثابت ۸- ۳۳۷۴۱۱۵۷ تماس حاصل نماینددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up