• شناسه خبر : 60841
  • تاریخ انتشار : 29 آذر 1400 - 06:35

مدیرعامل جمعیت هلال احمر اردبیل از اجرای طرح یلدانه هلال احمر در اردبیل خبر داد.

هلال احمر

عزت اله ضربی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: همزمان با آخرین روز پاییز اعضاء داوطلب جمعیت هلال احمر این استان در هر شهرستان با حضور در مراکز درمانی، بیمارستان ها، مراکز نگهداری سالمندان، معلولان و جانبازان، کودکان بی سرپرست، پایگاه‌های امداد و نجات بین شهری، پایگاه‌های اورژانس، ایستگاه‌های آتش نشانی و خانواده‌های شهدای مدافع سلامت جشن یلدایی خود را به تقدیر و تشکر از این عزیزان اختصاص می‌دهند.

او افزود: این کار در تمامی شعب جمعیت هلال احمر استان اردبیل در شهرستان‌ها با شعار «همدلی و مهربانی را گسترش دهیم» انجام خواهد شد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با بیان اینکه هدف، بسترسازی به منظور ایجاد فرهنگ مشارکت اجتماعی آحاد مردم در قالب گروه‌های مسئولیت پذیر و فعال در عرصه امور خیریه می‌باشد، افزود: پاسداشت آیین سنتی شب یلدا همراه افرادی که دور از خانه بوده و در کنار خانواده نمی‌باشند و ایجاد روحیه نشاط و انگیزه و افزایش اثربخشی فعالیت داوطلبان در یاری رساندن به همنوع نیز از اهداف این برنامه می‌باشد.

ضربی ادامه داد: در این طرح اعضای جمعیت هلال احمر به سایر افرادی که نه فقط شب یلدا بلکه شاید در بیشتر مناسبت‌ها در کنار خانواده خود نبوده و تنها هستند هم سر خواهند زد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up