• شناسه خبر : 60905
  • تاریخ انتشار : 30 آذر 1400 - 01:19

مدیرکل پست استان اردبیل افزود: شرکت پست از شرکت‌های دولتی زیان ده در کشور است و با وجود افزایش قیمت خدمات در همه بخش‌های مختلف دولتی و غیردولتی کشور تعرفه‌های ارسال بسته‌های پستی از سال ۱۳۹۷ تا به امروز افزایش نیافته و همین امر از عوامل مهم زیان دهی شرکت پست می‌باشد.

پست

محمد جوادی اعلام کرد: در پی شیوع کرونا میزان مراجعات مردمی به دفاتر پست در مرکز و شهرستان‌های استان اردبیل به مراتب بیشتر شده و با توجه به استقبال مردم از خریدهای غیرحضوری و اینترنتی فعالیت‌های پست استان در این بخش نیز چند برابر فعالیت‌های قبل از شیوع کرونا شده است.

وی گفت: در حال حاضر روزانه ۱۲ هزار مرسوله پستی بصورت قبول و توزیع در این استان جابجا می‌شود که این امر در راستای مقابله با کرونا و جلوگیری از حضور مردم برای انجام مراجعات پستی است.

مدیرکل پست استان اردبیل افزود: برای تحویل بسته‌های پستی نیازی برای مراجعه حضوری به پست نیست ولی گاهی در صورت نبود افراد گیرنده مرسولات پستی در محل آدرس مراجعه شده در محل سکونت خود و در زمان مراجعه همکاران پست به درب منازل ترتیبی اتخاذ شده تا مردم بسته‌های خود را از اداره پست تحویل بگیرند.

وی از اداره پست خلخال به عنوان یکی از ادارات موفق زیر مجموعه اداره کل پست استان اردبیل نام برد و اظهار کرد:مدیر و کارکنان این مجموعه با ارایه بهترین خدمات پستی به مردم منطقه و همچنین تکریم ارباب رجوع در ارزیابی عملکرد بالاترین امتیاز را کسب کرده‌اند.

جوادی با بیان اینکه ۱۱۴ هزار مرسوله پستی در سال جاری توسط اداره پست خلخال جابجا شده است افزود: در ۹ ماه گذشته ۷۴ هزار و ۹۰۳ مرسوله به خلخال وارد و ۳۹ هزار و ۱۴۹ مرسوله پستی از این شهرستان به نقاط مختلف کشور ارسال شده است.

وی با بیان اینکه شرکت پست از شرکت‌های دولتی زیان ده در کشور است ،اضافه کرد:با وجود افزایش قیمت خدمات در همه بخش‌های مختلف دولتی و غیردولتی کشور تعرفه‌های ارسال بسته‌های پستی از سال ۱۳۹۷ تا به امروز افزایش نیافته و همین امر از عوامل مهم زیان دهی شرکت پست می‌باشد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up