• شناسه خبر : 60918
  • تاریخ انتشار : 30 آذر 1400 - 04:35

استاندار اردبیل در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی گفت: مدیران نباید به گرفتاری های مردم بی تفاوت باشند.

سیدحامد عاملی

 

سید حامد عاملی در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان اردبیل در محل سالن کنفرانس اتاق بازرگانی، گفت: مدیران به هیچ عنوان نباید نسبت به گرفتاری های مردم بی تفاوت باشند چرا که در شرایط کنونی وضعیت اقتصادی استان در وضعیت نامطلوبی قرار دارد و این موضوع در افزایش آسیب های اجتماعی نیز تاثیر گذاشته است که باید تمهیدات لازم در راستای کمک به حل مشکلات مردم در دستور کار باشد.

استاندار اردبیل افزود: رونق اشتغال و اقتصاد از اهم مواردی است که در استان پیگیری می‌کنیم و به همین منظور اعتبارات ویژه‌ای برای تحقق این مهم در نظر گرفته شده تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در این زمینه جامه عمل پوشانده و مشکلات و موانع موجود را در این زمینه برطرف کنیم که این مسئله در حال حاضر جزو اولویت‌های اساسی است.

وی ادامه داد: با توجه به بررسی‌های به عمل آمده در حال حاضر شاخص اقتصادی در استان اردبیل پایین است که به همین منظور لازم و ضروری است تا بانک‌ها منابع خود را همگام با استان‌های دیگر تنظیم کنند و نسبت به پرداخت تسهیلات به طرح‌های اقتصادی اهتمام جدی داشته باشند که مدیران بانک‌های عامل موظف هستند به وظایف خود عمل کنند.

عاملی تصریح کرد: اختصاص ۹ هزار میلیارد تومان اعتبار برای اعطای تسهیلات به طرح‌های اقتصادی استان در سفر رئیس‌جمهور به استان مصوب شده و از طریق بانک‌های عامل پرداخت خواهد شد.

وی اظهار کرد: مشکل سرمایه در گردش و ثابت از مشکلاتی است که واحدهای تولیدی و صنعتی استان با آن مواجه هستند که به همین منظور ارائه تسهیلات نقش قابل قبولی در حل مشکلات موجود در این زمینه خواهد داشت که انتظار داریم در راستای تحقق اهداف مورد نظر در این راستا به اهداف خود دست یابیم.

استاندار اردبیل گفت: اجرای فعالیت‌های اقتصادی با تامین منابع مالی از اهم مواردی است که برای رفع موانع تولید، اشتغال و توسعه سرمایه‌گذاری در دستور کار قرار گرفته و در این راستا برای حل مشکلات ریشه‌ای در این زمینه امری لازم و ضروری است تا مدیران اجرایی نسبت به رفع مشکلات تلاش همه‌جانبه‌ای داشته باشند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up