• شناسه خبر : 60943
  • تاریخ انتشار : 01 دی 1400 - 12:05

بدری اظهار کرد: وضعیت بودجه‌های عمرانی استان اردبیل با اتخاذ تدابیر اساسی در دستور کار قرار گرفته که امید می‌رود با برنامه‌ریزی‌های اساسی شاهد تحقق اهداف مورد نظر و بازنگری اساسی در تعریف پروژه‌های عمرانی باشیم که به همین منظور انتظار می‌رود دولت براساس آمایش سرزمینی و توزیع عادلانه بودجه اقدام کند.

صدیف بدری

صدیف بدری پیش از ظهر امروز در بازدید از پروژه‌های مهم استان اردبیل اظهار داشت: سرعت گرفتن بیمارستان 500 تختخوابی نجف‌زاده اردبیل با تخصیص یک هزار میلیارد تومان منابع از اهم مواردی است که در دستور کار قرار گرفته که امید می‌رود برنامه‌های لازم در این زمینه هر چه سریع‌تر تحقق یابد.

وی بیان کرد: تخصیص اعتبارات مناسب برای دستیابی به پیشرفت فیزیکی بیشتر که در این زمینه تمام سعی و تلاش ما بر این است تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در این زمینه دست یابیم و بخش‌های مختلف پروژه را در اسرع وقت به اتمام برسانیم که همکاری دستگاه‌های متولی در این زمینه ما را در تحقق اهداف مورد نظر رهنمون شود.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: تمام سعی و تلاش ما براین است تا بتوانیم سال آینده بودجه را برای اجرای پروژه‌ها و برنامه‌های اولویت‌دار استان در نظر گرفته و در اسرع وقت نسبت به تامین منابع مورد نیاز پروژه‌های در حال اجرای استان اقدام شود.

بدری تصریح کرد: با توجه به این که ریشه بسیاری از مشکلات اجتماعی و اقتصادی بیکاری است بنابراین امری لازم و ضروری است که مسئولان برای رفع آن پای کار باشند و اگر تاکنون نتوانسته‌ایم این مشکل را رفع کنیم به خاطر عدم همکاری برخی از مسئولان است که باید به این مسئله توجه ویژه‌ای گمارده شود.

وی اظهار کرد: یکی از مشکلات مهم ساختاری شهر اردبیل شبکه فاضلاب است که به همین منظور با اخذ 110 میلیارد تومان اعتبار از بانک‌های عامل تلاش و جدیت بر این است که با برنامه زمان‌بندی مشخص این مشکل هر چه سریع‌تر برطرف شود.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: تکمیل پروژه‌های عمرانی نیمه‌کاره نیز با اختصاص 700 هزار میلیارد تومان در دستور کار قرار گرفته که به همین منظور تعریف پروژه‌های جدید برای تکمیل سریع‌تر آن‌ها در نظر گرفته شده است که سال‌ها زمان برای اتمام آن‌ها لازم است.

بدری اظهار کرد: وضعیت بودجه‌های عمرانی استان اردبیل با اتخاذ تدابیر اساسی در دستور کار قرار گرفته که امید می‌رود با برنامه‌ریزی‌های اساسی شاهد تحقق اهداف مورد نظر و بازنگری اساسی در تعریف پروژه‌های عمرانی باشیم که به همین منظور انتظار می‌رود دولت براساس آمایش سرزمینی و توزیع عادلانه بودجه اقدام کند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up