• شناسه خبر : 60960
  • تاریخ انتشار : 01 دی 1400 - 08:34

محمود صفری با اشاره به اینکه شهرداری اردبیل ۳۵۰ میلیارد از دستگاههای دولتی طلب دارد، گفت: وقتی این بدهی را از آنان طلب می کنیم، می گویند نداریم.

محمود صفری شهرداری اردبیل

شهردار اردبیل تداوم کمک به تجهیز امکانات آتش‌نشانی را خواستار شد

به گزارش شهرخوان، محمود صفری در دوازدهمین جلسه شورای شهر که با حضور مهندس بدری نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس برگزار شد، توجه و تداوم کمک به تجهیز امکانات آتش‌نشانی شهرداری اردبیل را خواستار شد و رئیس شورای شهر نیز در این جلسه از اقدام به خرید نردبان ۵۶ متری آتش‌نشانی توسط مهندس بدری در زمان تصدی مسئولیت شهرداری، قدردانی کرد.

محمود صفری در این جلسه اظهار کرد: امکانات و تجهیزات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اردبیل به عنوان شهرداری کلانشهری که در حال توسعه و رشد ساخت و ساز است، حتی در بخش‌هایی در بحث لباس و تجهیزات اولیه نیز نیاز به توجه بیشتر دارد.

شهردار اردبیل در جلسه علنی شورای شهر گفت: روزانه ۳۵۰ تن آشغال در اردبیل تولید میشود که این مقدار در عید نوروز به ۶۰۰ تن افزایش می یابد.

وی افزود: دستگاههای دولتی در استان اردبیل ۳۵۰ میلیارد تومان بدهی به شهرداری اردبیل دارند که دولت میتواند با تهاتر نفتی آنرا تسویه کند.

سهم شهرداری از درصد مالیات بسیار ناچیز است

این مسئول افزود: از نماینده محترم اردبیل درخواست داریم تا در ارتباط با ارزش افزوده هم که یکی از مهم‌ترین بحث‌های این روزهای شهرداری است، تصمیمات لازم را با کمک سایر نمایندگان در مجلس اتخاذ نمایند و امور مالیاتی در کشور باید با شفافیت بیشتر نسبت به تعیین ارزش افزوده و تعیین سهم شهرداری ها اقدام نماید.

#محمود_صفری
#صفری
#شهردار_اردبیل
#شهرداری_اردبیلدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up