• شناسه خبر : 60968
  • تاریخ انتشار : 02 دی 1400 - 12:45

مدیرعامل هلال احمر استان اردبیل گفت: به مناسبت شب یلدا اعضاء داوطلب هلال احمر استان با حضور در 39 ایستگاه خدمات رسانی به تقدیر و تشکر از این عزیزان اختصاص دادند.

هلال احمر

 

عزت الله ضربی گفت: به مناسبت شب یلدا اعضاء داوطلب هلال احمر استان با حضور در 39 ایستگاه خدمات رسانی از جمله مراکز درمانی، بیمارستان ها، مراکز نگهداری سالمندان، معلولان و جانبازان، کودکان بی سرپرست، پایگاه های امداد و نجات، اورژانس، ایستگاه های آتش نشانی، پلیس راه، راهداری و مدرسه جشن یلدایی خود را به تقدیر و تشکر از این عزیزان اختصاص دادند.

وی با اعلام این خبر افزود: ارزش کار پرستاران و نجاتگران و امدادگران و کادر درمان قابل وصف نیست و خدماتی که این قشر به مردم به خصوص در مبارزه با کرونا ارایه می دهند قابل ستایش است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان هم گفت: داوطلبان، اعضا و فعالان پایگاه های امداد و نجات استان در نوعدوستی و امدادرسانی زبانزد هستند.

گفتنی است این جمعیت با تاثیرپذیری از آیین سنتی شب یلدا اقدام به اجرای این برنامه کرده و در مر کز استان نیز، با کادر درمانی بیمارستان علوی، پرسنل و نجاتگران معاونت امداد و پرسنل پایگاه امدادی، اورژانس و پلیس راه اردبیل – مغان دیدار و تقدیر به عمل آوردند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up